Markéto, mohla byste nám prozradit, co se mezi vámi a Márou bude dít?

Podařilo se nám překonat různé životní peripetie a doufám, že už to bude dobré. Máme ale velkou rodinu, která skýtá spoustu překvapení, takže můžu divákům prozradit, že to bude napínavé. Věrka s Lubošem se postarají o dost napínavých momentů. Věřím, že jsme s Kryštofem překonali partnerskou krizi a teď už nám to půjde.

Zdroj: VLM

Vy jste byli dokonce už u rozvodového soudu, kde jste se nakonec nerozvedli. Budete obnovovat svatební slib?

Myslím si, že v dnešní době jsou lidé zvyklí žít i nesezdaní, a jde jen o to, aby si řekli, jestli spolu chtějí být. Já doufám, že nám to tak zůstane a nebudeme nic obnovovat. Natáčení svateb je složitější, v rámci zachování zdraví všech tady nic obnovovat nebudeme.

Někdy se partneři snaží utužit vztah dalším dítětem. Bude to i váš případ v Ulici?

Doufám, že vůbec ne. Máme dětí dost, povedly se nám a bylo by zbytečné to dál rozšiřovat. Za mě, jako Markétu herečku, bych si přála, abychom si pořídili maximálně zvířátko. To je ale také komplikované na natáčení, takže bych ráda zůstala u počtu dvou kusů dětí, které jsou skvělé.

Vy máte v soukromí jedno dítě, dcerku. Přála byste si do budoucna ještě jedno?

Asi ne. Myslím si, že jsem takto spokojená. Mám jedno zdravé dítě, "vyrobili" jsme jeden hezký vzorek a s přibývajícím věkem jsem asi zpohodlněla, abych se znovu hnala do těch starostí. Užívám si, že moje dcera je už parťák, je mi s ní dobře, můžeme cestovat a podnikat různé věci, takže já si to užívám.

Říká se, že děti jsou zrcadlem rodičů. Platí to i u vás?

Je to krásné zrcadlo, ale spíš se snažím vyhnout věcem, které jsem v dětství vnímala. Například jakým způsobem mě rodiče vychovávali. Vychovali mě skvěle, ale ta doba byla prostě jiná. Snažím se ty věci dělat trochu jinak a sklízím ovoce, protože dcera funguje hezky, mám hezkou zpětnou vazbu a je hrozně komunikativní. Umí mluvit o svých pocitech, což je perfektní. Za to jsem hodně ráda.

Pomalu se blíží letní prázdniny, máte už naplánovanou dovolenou?

Na léto se vždycky strašně těším, protože ta sezona je vždycky tak nabitá, že jsme v neustálém kontaktu s lidmi a je jich hodně. V červenci, kdy mám natáčecí pauzu, jsme s dcerou spolu intenzivně. Hodně cestujeme, jsme na chalupě a ještě pojedeme k moři. Dcera ho miluje a já jsem taky jeho velký fanda. Někam vyrazíme, ale nemáme to nijak rozplánované. Máme i obytné auto, takže i s ním něco podnikneme. Srpen už bude víceméně pracovní, ale mně to stačí. V červenci si vypínám Instagram, hodně čtu a snažím se nebýt vůbec v kontaktu s divadelním světem.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články