Lucko, v Ulici jsi za hroznou potvoru. Jak se ti Soňa hraje?

Mně se líbí, když herce potkávají role, které jsou jiné než on. Třeba máš období, kdy hraješ čtyři různé postavy, ať už na divadle nebo před kamerou, a každá je úplně jiná. Vypadá jinak, každá má jiné charakterové vlastnosti a to se mi teď děje. Jsem spokojená.

Zdroj: VLM

Někdy za tím, že je někdo zlý, stojí špatné životní období. Je to tak i u Soni?

Nechci ji ospravedlňovat, protože některé ty věci, které dělá, ospravedlnit nejdou. Je to opravdu ultra mrcha, ale myslím si, že si zažila spoustu modelových situací, prostě se bojí. Jelikož si tím prošla, už ví, kam to může vést, tak se bojí i dopředu. Je blbé se nechat vést strachem. Myslím si, že byla mrcha už předtím.

Čeho chce Soňa dosáhnout tím svým chováním?

Diváci ji odhalili velmi dobře. Prostě chce být ředitelkou. Ta jde za svým přes mrtvoly.

Na sociálních sítích ukazuješ, jak si tě někteří lidé zosobňují se Soňou. Není to vůči tobě nespravedlivé?

Je to překvapující. Divila jsem se, když jsem sledovala seriál Přátelé, kde Joey hrál chirurga a nějaká paní po něm chtěla, aby ji operoval. Říkala jsem si, že se to nemůže stát, ale teď jsem poznala, že když jde ten seriál každý den, tak je to paralelní realita. Může se pak plést s tou normální. Já to celkem chápu, spíš tam ty příspěvky dávám pro zpestření. Mám pár sledovatelů, kteří se na to vyloženě těší. Mně to přijde tak, že jsme dobře napsaní, a vypadá to, že jsme to my.

Jak se k sobě chováte s Veronikou Čermák Mackovou mimo kamery?

Nejen s Veronikou, ale v celém tom kabinetu se pořád smějeme. Mně je tam velmi dobře, protože když je tam Edie, Magda, Otík a Prokop, jsme velmi dobrá parta. Sedli jsme si a je nám spolu dobře.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články