Lucko, ty teď budeš na titulní straně Glancu. Co máš na tomto časopisu ráda?

Líbí se mi celkově, protože mi přijde, že přináší jiný svět. Není bulvární, je seriózní. Taky mě baví to focení na titulní stranu. Je vidět, že všem tady na tom záleží. Mám ráda, když to umí vytunit.

Zdroj: VLM

Máš na sobě krásné šaty. Cítíš se dobře v tomto trošku sexy outfitu?

Mám ráda kombinaci elegance a domáckosti. Líbí se mi, že jsou to flitrované šaty a přes to teplý svetr. Líbí se mi ta kontrastnost, protože jsem máma a potřebuji, aby bylo všechno pohodlné. Ale zároveň jsem žena, tak bych někdy byla ráda i hezká. Což je málokdy, ale užívám si to třeba při focení.

Ty ve volném čase nejradši nosíš džíny a volné triko. Nechtěl by partner, aby si třeba víc nosila podpatky a tak?

Já si těch podpatků a vymóděných outfitů užívám dost v divadle. Myslím si, že je fajn, když ženská může být jak v pohodlném, tak i elegantním. Mně se vždycky líbila Jennifer Aniston. Nosí pohodlné svetry, má hezké nohy, takže je to vždy sexy, ale pohodlné. Nejsem žádná módemanka. Lidi mě znají a ví, co ke mně patří.

Máš dva syny. Už si vybírají sami oblečení nebo se ještě nechávají oblékat od maminky?

Ti si dávají na sebe, co chtějí. Hlavně ve škole mají uniformy, takže u nás se ráno neřeší, co si vezmou na sebe. To musí mít vždycky to, co mají ostatní děti, což mi přijde docela dobré. Aspoň nikdo neřeší, kdo má jaké značky. Nikdy mě to ani kluky nezajímalo a nezajímá.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články