Libore, vy za sebou máte první talk show v Iqos Lounge. Jste nervóznější, když tu seděla i vaše manželka?

Libor: Já jsem si vlastně uvědomil, že spolu budeme příští rok deset let. Pamatuji si, že jsme se seznámili, když jsem něco moderoval. Tu Českou Miss, kterou moje žena naštěstí nevyhrála, protože to by do mého života přineslo jen komplikace. Zjistil jsem, že za tu skoro dekádu je to pro mě strašně důležitá opora. Ona je první cenzor, kritik a i tady jsem ji periferně vnímal. Gestikulovala na mě. A během toho, co si tady člověk povídá s kamarády, jsme si psali. Udělovala mi pokyny. Pro mě je to spíš opora, ale jasně, když je člověk v takto pevném vztahu, jaký máme, tak mám jenom obavu, abych jí neudělal ostudu, aby její babička neřekla, že už je to moc. Je to do jisté míry tréma, ale zároveň jsem rád, když tam je a může mi takto pomoct.

Zdroj: Youtube

Gábino, jak to prožíváte, když váš manžel moderuje?

Gábina: Jsem většinou nervózní za něj.

Libor: Se mnou ji nervózní.

Gábina: Promiň, s tebou jsem nervózní. Držím mu hrozně palce, snažím se mu napovídat. Libor je úžasný v tom, že ovládá multi tasking, že dokáže mluvit a při tom mi psát. Takže když mám nějakou poznámku, ať si posune kravatu, nebo udělá něco jinak, tak to zvládne okamžitě aplikovat, což je neuvěřitelný. V přímých přenosech na něj mluví ještě režisér, takže tohle se o Liborovi málo ví, co všechno dokáže.

Libor: To je skvělé, že v těch přímým přenosech, i když je méně, protože televize už to moc nedělají, tak jsme byli ve spojení skoro pořád. Absolutní vrchol všeho byly přenosy Eurovize, které jsem dělal dva či tři roky, možná víc, tam jsme si psali. Gábi paralelně hodnotila ten můj výkon a já jsem to aplikoval. Vždycky v květnu byly tři večery, které jsme spolu strávili velmi intenzivně. Znám dobře tu branži, ale není moc lepších dramaturgů, než je moje žena. Já bych ji televizím doporučil, kdyby měla čas a nemusela se o mě starat.

Dokážete se kvůli práci i pohádat?

Gábina: Ne, nikdy se to nestalo. My jsme se asi ani nikdy nepohádali, když o tom tak přemýšlím. Měli jsme spolu nějaký konflikt?

Libor: To ale nevím, jestli je dobře, když se nad tím zamyslím.

Gábina: Někdy nesouhlasím s výběrem tvého oblečení. Tolik věcí jsem ti vyhodila, že už mám jen věci, co jsem ti já vybrala.

Libor: To už není výběr mého oblečení, ale to už je jen výběr tvého oblečení pro mě. Já jsem totiž pyšný sběratel extravagantních značek. Když přišla žena do mého bytu, tak ty věci začaly pomalu mizet a ztrácet se. Když se podívám na fotky před deseti lety, tak teď vypadám lépe díky manželce. Jsem její, tak si mě dělá k obrazu svému, to je logické.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články