Libore, vy moderujete představení nového seriálu Vytoč mého agenta. Máte svého agenta?

Nemám. Strávil jsem nějaký čas na katedře produkce na DAMU a jeden ze směrů byl i ten, stát se agentem. Mě by hanba fackovala, kdybych ho měl. Takže se to snažím dělat sám, proto jsem stále tam, kde jsem, a nikoliv dál. Jsem si sám sobě agentem.

Zdroj: VLM

Takže si doma všechno zapisujete do diáře či tabulek?

Mám několikrát zálohované všechny digitální přístroje, které mám. Mám otevřeno tak patnáct tabulek, kam to všechno zanáším. Zatím se v tom chaosu vyznám.

Slovo vytoč může mít spousta významů. Jste člověk, který se nechá snadno vytočit?

Ne, nejsem. Všechno přijímám a snažím se v sobě udržet harmonii. Skoro nic mě nevytáčí. Jsem spokojený, že jsem tady, a je jen jedna šance v životě být tady. Už se to nikdy nebude opakovat, proto vše přijímám s radostí a s pokorou.

Koho prvního vytočíte, když je vám ouvej?

Vždycky manželku, protože ji tam mám první. A na druhém místě je moje máma. Pak je táta. Ale teď vždy vytáčím manželku v obou významech toho slova.

Vy jste se stal dvojnásobným tatínkem, jak novou životní roli prožíváte?

Snažím se to akceptovat a být co nejlepším pomocníkem, popelářem, kuchařem, správcem a oporou. Přijímám to pracovně.

Jste typ tatínka, který umí přebalovat či koupat miminko?

Myslím si, že ve chvíli, kdy člověk má dvě děti, tak i kdyby nechtěl, se to musí naučit. Těžko říct, ale dokážu to. I když je pravda, že teď máme doma Beatu týden, tak jsem zatím nesebral odvahu, ale vím, že mě to za chvíli čeká. Je to tak křehká bytost, mám obavu, abych jí neublížil. Takže je to na manželce, ale já dělám kompletně vše okolo.

Jak syn přijmul, že už není jedináček, ale má mladší sestřičku?

Překvapilo mě, jak racionálně k tomu přistupuje. Má to dvě úrovně. Na jedné straně se snaží být co nejlepším synem, takže se ukazuje v co nejlepším světle. Umí říct prosím, umí říct děkuji. Dnes dostal pochvalu ve školce, že je to úplně jiný člověk. Na straně druhé se snaží akcentovat ten svůj význam, což je hezké.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články