Hanko, blíží se léto, co budete dělat o prázdninách?

Budu je mít polopracovní. Nejdřív jedu se svým přítelem do Francie, pak bych měla něco točit v Itálii. Nakonec mě od půlky srpna čeká natáčení filmu, který bude na Moravě, takže budu do konce září tam.

Zdroj: VLM

Jaká je vaše vysněná destinace a proč?

Maledivami bych nepohrdla, ale jinak mám pocit, že jsem si spoustu těch vysněných destinací a zemí, které jsem chtěla navštívit, navštívila nebo navštěvuji. Nemám pocit, že bych v tomto směru ještě někam tolik chtěla. Nemám třeba takové nutkání projíždět Asii jako spousta mých kamarádů. Mám radši jižnější země, temperament, slunce, takže pro mě je Itálie a jih Francie správný.

Mohla byste našim čtenářům doporučit, kam jet a neutratit majlant?

Než jste řekla ten dovětek, tak jsem chtěla říct, že v Itálii nikdy nešlápnete vedle, což je pravda. Ale taky vím ze zkušenosti, že třeba minulý rok v létě desetinásobně stouply ceny. Nevím, jak to Italové vyřeší tento rok, protože minulý rok z toho byla docela kauza. Všichni si chtěli na inflaci přivydělat a třeba lehátko u záchodů na den stálo 50 euro. Itálii doporučuji před létem nebo těsně po létě, protože tam opravdu platíte o dost méně.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články