Nebyl by to provokatér Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch, aby kolem uvedení svého filmu One Man Show Movie neudělal humbuk. Na slavnostní předpremiéře pro vyvolené a novináře sice šly fanynky všech věkových kategorií do mdlob, když rychlým krokem a s ochrankou kolem nich kráčel jejich idol, natáčely si ho, vřískaly, až jsme se báli, jestli nebudou omdlévat jako v 90. letech z Paddyho a Angela z Kelly Family, ve finále z toho všeho zůstala fanouškům hořkosladká pachuť.

Zdroj: VLM

Kazma byl totiž neustále obklopen lidmi z produkce nebo hosteskami, takže se s ním holky, ani kluci, kterých tam bylo také hodně, nemohli vyfotit, získat podpis. Jako by chtěl jen vyvolat šílenství, ale pro lidi, kteří toužili s ním mít nějakou vzpomínku, tam nebyl.

V našem sestřihu můžete vidět, jak si Kamil užíval svou slávu, jak rozdával úsměvy na všechny strany. Aby taky ne. Ten den se mu povedlo dostat do kina přes dva tisíce lidí. A to je slušný úspěch na někoho, kdo nikdy žádný film v minulosti netočil.

Jedno se musí Kamilovi nechat. Ví, jak dostat lidi do varu, aby mu pak zobali z ruky. Tajemství dokáže udržet přesně podle svých plánů.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články