Katko, co vy a fashion week?

Přišla jsem sem jako host. Fashion week je jedna z mých oblíbených akcí, které navštěvuji. Jsem už tady takovým matadorem. Vždycky je to krásné a nenechám si to ujít. Máme tu taky vlastní merch, který navrhl Lukáš Macháček pro náš nadační fond AutTalk.

Zdroj: VLM

Probíráte aktivity vašeho nadačního fondu i s tatínkem, který se stará o vašeho autistického brášku?

Ano, s tatínkem jsme spoluzakladatelé. Oba jsme ve správní radě fondu. Oba dva rozhodujeme o příspěvcích, které fond přerozděluje dál. Ale aktivně řídím fond já. Tatínek má jiné věci na práci včetně Rádi, mého autistického brášky. Projekty spíš řídím já společně s kolegyní.

Vy se brzy stanete maminkou. Jak budete stíhat nadaci a mateřské povinnosti?

Nudit se určitě nebudu. Bude to holčička. Moje malá bude pro mě absolutní prioritou. Ona i její potřeby pro mě budou na prvním místě. Určitě plánuji trošku zpomalit, ale práce pro fond je naštěstí nárazová, jsem pánem svého času. Do roku máme jen pár eventů, takže se to dá zvládnout.

Až porodíte, chcete se vrátit i modelingu?

Tak to nevím. Částečně se modelingu věnuji i teď. Paradoxně jsem v těhotenství měla dost focení. Mám skvělou agenturu, díky které mám dost nabídek. Samozřejmě záleží, jak rychle se vrátím do formy.

Kolik už toho máte pro dceru nakoupeného?

Asi to nechci úplně rozvádět, ale už jsem docela vybavená. Jsem připravená.

Vyhýbáte se miminkovským webům, kde se řeší jen "mimískové", "manžové" a tak?

Přiznám se, že tyto weby ani neznám, takže tím to je vyřešené.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články