Kryštofe, jak se vám líbí na fashion weeku?

Ne úplně často navštěvuji tento typ akcí. Ale jsem součástí poroty, která vybírala mladé a talentované umělce, kteří ty své modely mohou rozvíjet tak, aby se mohly představit na karlovarském festivalu. Doufám, že jsem přínosem, protože se v módě úplně nevyznám. Mám s sebou svou ženu Darinu, která mi v nejhorším poradí.

Zdroj: VLM

Jak to máte vy s módou?

Měl jsem pocit, že mám vkus. Ale hodně do toho zasahuje žena. Mám to rád, baví mě to, už jako dítě jsem byl rád oblečený.

Za chvíli nás čeká karlovarský festival. Na co se můžeme těšit?

Můžeme se těšit na fantastické filmy. Část se vybírá, část je už potvrzená. Něco jsme viděli na festivalech v Sundance a Berlíně, Cannes bude za měsíc. Tam jsou věci, které také určitě budeme mít ve Varech. Ladíme hosty. Je to jiná situace, než bývala dřív. Stávka, která byla v Hollywoodu, do toho zasáhla. Touto dobou většinou už lidi ví, co budou dělat v červenci, ale teď to tak není. Přesto se rýsují pěkná jména. Doufám, že to bude dobré.

Můžete nám aspoň naznačit, kdo by měl přijet?

My nesmíme ani naznačovat.

Spekuluje se o zdraví prezidenta festivalu Jiřího Bartošky. Můžete nám prozradit, jak na tom je? Přerušilo se natáčení jeho filmu.

Ve Varech určitě bude. Máme tiskovku k festivalu, kam se chystá. Přece jen to natáčení hlavní role je příliš náročné. Pokud se nic nestane, jeho účast na festivalu není nijak ohrožena.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články