Co pro vás znamená štěstí?

To, co mám. A moc si toho vážím a někdy mám pocit, že si to vůbec nezasloužím.

Co vám naposledy udělalo obrovskou radost?

Já mám permanentní radost z toho, že dělám celý život to, co mě baví. A ještě k tomu jsem sám svůj šéf, protože mě živí projekty, které sám vymyslím. Musím říct, že jsem hodně benevolentní šéf.

Zdroj: Youtube

Co vás dokáže spolehlivě vytočit?

Lidská blbost je věc, se kterou ten boj je nekonečný, ale člověk nesmí nic vzdávat. Jen mě to pokaždé vytočí.

Čeho si nejvíce vážíte na své partnerce?

Že to se mnou vydržela, což vůbec není jednoduché si myslím. Prezentuji se jako veselý sympaťák, ale mám taky svoje chvilky.

Které 3 věci byste si vzal na pustý ostrov?

To záleží na tom, jak moc pustý ostrov by to byl. Bylo by prima si tam vzít třeba loďku, aby se mohl člověk dostat někam jinam. Tak dobře, na pustý ostrov bych chtěl prima surfařské prkno a něco k jídlu a pití. To se hodí vždycky.

Jaká je vaše představa o ideálně strávené dovolené?

To si shodou okolností dopřáváme každý rok, letos to bude už po dvacáté na stejném místě. Kdyby mi někdo před lety řekl, že pojedu na dovolenou po dvacáté na stejné místo, tak bych si myslel, že je úplný blázen. Ale my máme v Řecku oblíbenou destinaci, je to windsurfařský rezort a Ester tam má měsíční kondiční kurz. To má dopoledne a já si tam táhnu kytary a menší nahrávací studio, kdyby mě něco napadlo. Odpoledne, když to všechno vyjde a rozfouká se ta termika, tak prostě jezdíme, dokud nám neupadnou ruce.

Čím byste chtěl být v příštím životě?

Kdyby se tohle dalo celé zopakovat, protože bych spoustu věcí mohl udělat daleko lépe, to bych si přál.

Šel byste do politiky?

Ne.

Co vás dokáže rozčílit za volantem?

Bezohlednost nebo neumětelství řidičů. Ale asi ta bezohlednost daleko víc. Bohužel je to tak, že za volantem, a to platí pro každého, se emoce ještě přinastartují. Začíná to už tím, že kdokoliv udělá nějakou myšku nebo něco nečekaného v tom provozu, tak mu člověk automatický tyká. Tím to začne.

Zdroj: iGlanc.cz