Jano, představujete nový horor Krvavý Johann. Děsí vás krev?

Ne, krev mě neděsí. Dokonce jsem chtěla být zdravotní sestra, kdybych nebyla herečka.

Zdroj: VLM

Jak jste prožívala hororové scény?

Bylo to velmi zvláštní natáčení, protože jsme dělali hrozně nezvyklé věci. Musím říct, že jsem se snad na žádném natáčení tak nezasmála jako u tohoto hororu. Asi tím, jak děláte ty divný, zvláštní věci, byť je to jen hrané, tak se z toho potřebujete trochu oklepat. Vždycky, když se dotočilo, oklepali jsme se a smáli jsme se. Hodně jsme se smáli.

Jaký je váš nejděsivější zážitek v životě?

O tom nebudu mluvit, to přeskočíme.

Dávala jste si do nového roku nějaká předsevzetí? Třeba jaká byste chtěla být?

Žádné předsevzetí jsem si nedala, protože nikdy žádné nevydržím a strašně mě to stresuje. Ale jaká bych chtěla být v novém roce? Chtěla bych být na sebe hodnější, protože ten minulý rok jsem strašně pracovala. Bylo to krásné, ale zároveň jsem se úplně vyčerpala. Musím se mít víc ráda, musím víc odpočívat a myslet na sebe. Jsem ten typ, co se hrozně rozdá, chce, aby byli všichni šťastní.

Máte speciální rituál na odpočinek, který dodržujete?

Nemám, takže musím začít. Teď jsem byla u terapeuta a ten mi řekl, že musím naplnit své potřeby. A já jsem zjistila, že ani nevím, co jsou mé potřeby. Jedna z nich je spánek, takže si musím dát víc času na spánek. Víc cvičit. Vždyť se to všude píše, ale je to pravda. Dostat se zpět do svého těla, protože pořád někde lítám v myšlenkách. Takže víc cvičit a víc se o sebe starat. A dát si na všechno čas. Pořád mám pocit, že mám na vše hrozně málo času, že budu brzy stará. Bojím se, že brzy umřu a nevím, jak to všechno stihnout. Pořád běžím, běžím, běžím a tento rok jsem si řekla, že se potřebuji zastavit.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články