Při focení titulky časopisu vás hezky nalíčí, učešou, obléknou. Jak si užíváte tyto procedury?

Užívám si to ještě víc, protože je to s dcerou Justýnkou, a máme společný zážitek. Každé to focení mám ráda v tom, že jsou to takové malé Vánoce. Hezky vás nazdobí, načešou a pak z toho vznikne vzpomínka. To mě baví.

Zdroj: VLM

V kolika letech jste dovolila dceři, aby se mohla líčit?

Ona byla ve všem dopředu. Pamatuji si, jak si chtěla vyholit půlku hlavy asi ve druhé třídě a mít číro. Hrozně řešila módu už jako malá, což mě překvapilo. A líčení? Justýnka se líčí jemně, ale ta první řasenka přišla brzy, kolem deseti či jedenácti let.

Půjčujete si mezi sebou oblečení?

Teď už jo. Jak jsem trochu zhubla, tak máme skoro stejnou velikost. Dcera má někdy o číslo menší. Já si od ní tolik nepůjčuji, ale ona chodí do mé skříně a to mě hrozně štve, protože ty věci pak nemůžu nikdy najít. Záhadným způsobem pohltí vesmír džíny, mikiny, trička, tílka, crop topy, ty máme právě ve stejné velikosti. Takže to se pořád hádáme, komu jsem to koupila, jestli jí nebo sobě.

Máte spolu otevřený vztah? Přijde za vámi, když má problémy s kluky?

Máme přátelský vztah s tím, že jsem pořád ta máma a ona je pořád ta dcera. Dodržuji to v tom, aby i pro ni bylo poznat, že je na tom světě někdo mocnější, že jsem rodič, nikoliv kámoška. Četla jsem, že by rodiče neměli být úplně kamarádi, protože kamarád funguje na kamarádské bázi, ale když potřebujete něco zakázat, třeba v rámci její bezpečnosti, tak kamarádi se neposlouchají. Děti potřebují cítit, že je někdo silnější, mocnější, co to všechno zařídí, průšvih vyřeší a ochrání je. Máme velmi otevřený vztah, bavíme se skoro o všem. Někdy už je to nahraně, až si říkám, jestli to chci vědět. Ale je to hezké, dobré a fajn.

Dáváte jí i rady do života?

Dávám jí pořád nějaké rady.

Jakou největší radu jste jí dala?

Vždycky je to s nějakým tématem. Když řešíme ty kluky, tak jí říkám, aby to nechala být a netlačila na ně. Že se to vyvine, protože kluci jsou pomalejší a musí dozrát. Nebo když začala točit seriál, dávala jsem jí rady. Vlastně pořád jí dávám rady, ale musím říct, že i dcera má velmi dobré postřehy. Říká mi, abych něco nedělala, že je to zbytečné.

Máte ještě mladšího syna. Jaký vlastně je?

Tedík má jiný humor než já. Dělá rád naschvály, je to malý naschválníček. Nečekali byste to od něj, ale dokáže mě vytočit. Je introvertní, z něho nevylomím ani to, co měl k obědu. Potřebuje čas, je jiný než Justýnka. Ta přijde a vše vyklopí. Z Tedíka musím všechno dolovat.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články