Honzo, představujete nový horor Krvavý Johann, koho tam hrajete?

Hraji takového čerta. Hraji Mefista, protože to vychází z Fausta. Řekl bych, že jsem taková nudící se postava, která se vrátí na svět, aby si tady trochu zazlobila.

Zdroj: VLM

Film láká na spoustu mrtvol a krve. Děsí vás krev?

Myslím si, že krev děsí úplně každého. Já mám rád Kubu Krumpocha a nápad to byl právě Kuby, že začne točit filmy, které tady nikdo nedělá. Horor není zrovna žánr, který by se u nás běžně točil. Jsem zvědavý, jak mu to dopadlo a vyšlo. Ale já osobně nejsem milovníkem hororů, dost se bojím.

Jaký jste měl nejstrašidelnější zážitek v životě?

Nejstrašidelnější? Ten nebyl až tak hororový, ale jednou jsem se málem utopil v Chorvatsku. Plaval jsem na gumovém člunu, pak se hodně zvedl vítr a ten člun mi uplaval. Zůstal jsem na širém moři úplně sám. Jelikož nejsem zdatný plavec, tak jsem měl co dělat, abych doplaval zpátky. To byl spíš dramatický než hororový zážitek. Ale nádech hororu to mělo.

Teď je nový rok 2024, dával jste si do něj předsevzetí?

Ne nedával, protože si myslím, že to nemá cenu. Myslím si, že s tím může člověk začít kdykoliv, jenom ne v lednu.

Takže nezačínáte cvičit, nebo nehubnete?

S hubnutím mám zkušenosti díky Metabolic balance, které jsem absolvoval. K tomu se mohu kdykoliv vrátit, ale nemusí to být zrovna od ledna.

Máte nějaké rituály na odpočinek, jak vypnout?

Někdy to bývá složité. Někdy mě uklidní, když se sejdu s kamarády a dobrými přáteli, posedím s nimi. A to mě nabije i štěstím, řekl bych. Ale každý to má individuální. Nejradši odpočívám, když jsem sám a mohu se od těch lidí úplně odpoutat, a třeba se jen hrabat v hlíně.

Vy, jako táta čtyř dětí, jste si toho klidu moc neužil.

Ale jo. My máme strašně hodné a vřelé děti. Jsou na nás hodné. Ono se to pak vrací. Vy jim něco dáte a ono se vám to pak vrátí. Dali jsme jim dost a ony nám to velmi vrací.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články