Jakube, byl jste někdy na teambuildingu, když jste teď o tom točil film?

Bohužel se mi to nikdy nepodařilo, ale jednou jsem moderoval teambuilding. Shodou okolností na Slovensku, takže jsem to viděl v přímém přenosu. Byl to teambuilding, který trval tři dny. Byly tam věci, které jsem fakt neviděl, a udivuje mě, že se to fakt děje. A v takové obrovské skupině. Nikdy jsem neviděl tolik lidí dělat tolik divných věcí, jako právě tam. Dospělých lidí, podle mě rozumných a vzdělaných.

Zdroj: VLM

Vy jste teď při natáčení filmu strávili měsíc s kolegy pohromadě, nevznikla tam ponorka?

Ne, to vůbec ne. Byli tam takové plány, že se třeba sejdeme, zahrajeme si karty, což jsme jeden večer udělali. Pak všichni hodně času trávili o samotě. Když jste celý den na place, tak si člověk musí mentálně vydechnout. Paradoxně, byť to bylo na jednom místě, jsme se potkávali docela málo.

Ta vaše postava si myslí, že se její život ubírá tím správným směrem, jenže to tak nebylo. Zažil jste někdy vy v osobním životě, že byste si něco naplánoval a pak bylo vše jinak?

Nevím, jestli bylo vše jinak, ale člověk to s odstupem vidí, některým věcem nerozumí, některým se diví. Ale já moc o ničem nesním. Vždycky, když jsem po něčem hodně toužil, tak se to nikdy nestalo. Člověk musí umět správně snít a toužit. Mně se ne vždycky dařilo, takže jsem v tom takový opatrný. Nechám se vždycky překvapit tím, co přijde.

Budete si na nový rok dávat předsevzetí?

Asi nebudu. V mým případě je to zbytečné. To akorát člověka stresuje, že musí něco dodržet a pak ho stresuje to, že to nedodržel. To je blbost. Teď se to kvůli práci tak sešlo, že není moc času na sebe. To od ledna změním a budu se věnovat ozdravování svého zhuntovaného organismu po práci. Ale předsevzetí bych tomu neříkal.

Vánoce jsou i svátky obžerství. Nikdy jste si nedával předsevzetí, že byste chtěl zhubnout?

Předtím, než jsem začal točit, hezky jsem si žil, vařil si, jedl jsem zdravě, což způsobilo, že jsem hodně zhubl. Měl jsem lepší náladu a hodně energie. Proto bych chtěl na to období od ledna či od února zase zavzpomínat.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články