Vaše partnerka představila svůj vlastní vlasový produkt. Jak vy pečujete o své vlasy?

Samozřejmě skvěle. Od Michala Zapoměla jsem dostal takové bobule, abych je jedl a byl na tom lépe. Dal jsem je do skříňky, protože jsou hodně velké a blbě se mi to polyká. Ale dnes mi říkal, že bych s tím měl už začít. Pak jsem od něj dostal šampon. Do té doby jsem si myl vlasy tím, co tam leželo. Třeba sprchovým gelem, některé věci jsou mi jedno. Dnes mi bylo vysvětleno, že bych to tak neměl dělat. Ode dneška se mi mění život.

Zdroj: VLM

Vy jste nedávno oslavil 40. narozeniny. Jak na sobě takovou změnu pociťujete?

Řeknu to takto, mně je mentálně pořád málo. Zasekl jsem se někdy v sedmnácti, někdy je mi i méně. Věk si nepřipouštím. Někdy mě spíš doběhne to, že po čase vidím děti mých kolegů, tak teď jsou velký a točí se mnou. To jsou takové změny, kdy se musím zorientovat v mladých lidech. V některých věcech jsou šikovnější než my. Pak, když na něco vzpomínám, tak říkám, že to bylo před třiceti lety, to mě taky vyděsí.

Teď tu byl kamarád a ukazoval mi, že si koupil staré hodinky a říkal, že jsou staré 40 let, což je z roku 82. Mně hlavou proběhlo, že jsou opravdu staré, pak jsem si ale uvědomil, že jsem se rok poté narodil. Ale jinak netrpím. Myslím si, že jsem hezčí, že jsem nikdy nevypadal takhle pěkně. Jsem charismatičtější a hodně jsem se uklidnil. A přijde mi, že teď to teprve začíná. Myslím si, že mám co nabídnout, nejsem z některých věcí nervózní. Jsem daleko chytřejší, než jsem byl, o věcích víc přemýšlím. A je to vidět. Takže čtyřicítka dobrá.

Už začalo StarDance, kde váš táta účinkuje taky. Budete mu fandit?

Najal jsem gang Indů, všichni mají sídlo v Dillí a budou mu posílat hlasy. Táta by chtěl brzy vypadnout, ale já zajistím, že dojde až do finále a utancuje se k smrti. Pak mi odkáže všechen majetek, který má.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články