Hrajete po boku Zuzky Vejvodové, Sary Sandevy či Vincenta Navrátila. Jaké panují vztahy na pracovišti? Máte čas si i mezi natáčením popovídat?

Ano, máme. Myslím si, že na tomto seriálu panují dobré vztahy.

Zdroj: VLM

Můžete nám prozradit něco ze zákulisí, co diváci nevidí?

Co myslíte? Je toho hodně.

V kolik se scházíte na place? Jak dlouho tady ve studiích jste?

To záleží na tom, jak je to naplánované. Většinou se scházíme brzy, nejsem zrovna vstávací typ. Občas to trochu bolí, ale na druhou stranu to brzy končí. Dnes se mi povedlo tu být v 6.40, teď je 8.45 a pojedu domů.

Půjdete spát?

Ne, půjdu někam na snídani.

Co vás donutí tak brzy ráno vstát?

Mám strašně moc budíků. A nutím i moji holku, aby si je taky nařídila. Mám jich třeba padesát. Vždycky ty telefony někam schovám, aby mě to donutilo vylézt z postele a někde je vyhrabávat.

Související články

Když se vrátím ještě k seriálu Jedna rodina, tak váš vztah s nevlastním bratrem, kterého hraje Vincent Navrátil, je velmi zvláštní. Můžete nám k tomu vztahu něco říct?

Ono je to dost dané tím, že postava Medarda, kterou hraje Vincent, je docela hajzl, dělá dost hnusné věci. To ten vztah hodně komplikuje. Jsou to nevlastní bráchové, já jsem starší a měli to spolu těžké v dětství. Netrávili spolu čas, každý měl rodinu jinou, jak měli jiné maminky. Medard má jiné hodnoty než Petr.

Přijde zlom a jejich vztah se zlepší?

To se ještě nějakou dobu vysílat nebude. Ale myslím si, že se pak stmelí kvůli tomu, že se jim začnou dít podobné problémy ve vztazích.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články