Jak dlouho se připravujete na společenskou akci, kde vystupujete?

Nevím, jestli to nebude znít málo pokorně a málo profesionálně, a nechci to zakřiknout, ale mám pocit, že jsme s Jordanem nacvičení dostatečně. Jen si potvrdíme, na co máme v ten den a na tom místě náladu, co se týče playlistu. Tím, že jsme ty písničky sami složili, tak si je pamatujeme.

Zdroj: VLM

Míváte před vystoupením ještě trému?

Před hudebním už tolik ne. Bývám víc nervózní v pozici moderátorky. Člověk nese zodpovědnost za to, že správně přetlumočí všechny informace, kterých je dost. Pak u toho uměleckého výkonu, pokud se něco pokazí, tak člověk umí lépe zahrát, že je to vlastně naschvál. Případně zničí jen sám sebe, ale ne už toho organizátora.

Řešíte formu do plavek? Držíte nějaké diety?

Diety nedržím, to v mém případě nemá smysl. Do velké míry žiji proto, abych jedla, takže to není radost, kterou bych si nechala vzít. Cvičím už delší dobu každý den nehledě na to, jestli je je zima, podzim nebo léto. Snažím se být ve formě a zdravá.

Nemáte zaručený tip na ploché bříško?

Vyřaďte pečivo. To je docela dobrý tip. Pak je samozřejmě dobrý cvik "prkno". Nesmíte v něm ale viset, což většina lidí visí. Pak je dobré, když člověk dělá jakýkoliv pohyb, myslet na to, že ten střed těla zapne, než něco zvedne ze země. Nadechnout se do beder, provést ten pohyb, zvednout závaží a tím člověk posiluje, i když není zrovna v posilovně.

Jaké plány máte s rodinou na léto?

Budeme hrát na Colours of Ostrava, na to se strašně těšíme. Budeme hrát s celou kapelou. Jsme v oficiálním programu, tím se nám splnil sen, protože budeme na tomto festivalu poprvé. Je jeden z nejlepších ve střední Evropě. Budeme v Karlových Varech podporovat kamarády a jejich filmy. Budeme taky s kamarády na organizovaném letním táboře, který pořádá naše kamarádka. Bude to hodně vtipný event spřízněných duší a jejich dětí. Budu na Slovensku na festivalu Pohoda hostovat Richardovi Müllerovi s naší společnou písničkou Tahle jedna vteřina. Nejsem si jistá, jestli bude čas vyjet z Česko-Slovenska. Ale nám ta léta v téhle zóně docela vyhovují. My většinou utíkáme až v zimě někam daleko za sluncem, když tady není.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články