Vy jste byla nedávno s dcerkou a manželem na dovolené na Srí Lance. Jaké to bylo cestovat s tak malým dítětem takovou dálku?

Myslím si, že je důležité, aby se tím člověk nenechal vystresovat už dopředu. Vůbec jsem si nepřipouštěla možnost, že by to bylo blbé. Snažila jsem se vybrat let, aby byl co nejšetrnější, aby to bylo co nejvíce přes noc, aby co nejvíce spinkala. Fakt jsem se snažila přizpůsobit a zvládla to úplně v pohodě. Vidle mi do toho hodila letecká společnost, protože jsme měli sedm hodin zpoždění, s čímž nepočítáte.

Zdroj: VLM

To s malým dítětem fakt nechcete.

Měla jsem přesně vypočítané, aby spinkala, abychom ráno byli tam. Zvládla to fakt dobře. Myslím si, že je to hodně o vašem nastavení. Když se budete stresovat, že to bude blbé, tak to blbé bude. My jsme si řekli, že to zvládneme a zvládli.

Máte nějaké rady či vychytávky, jak dítě zabavit? Poraďte našim čtenářkám.

Důležité je mít dostatek hraček, aby to člověk mohl střídat. Dostatek nějakých pamlsků, ne samozřejmě psích, prostě dětských jako bonbóny. Tím jídlem se dá dítě dobře zabavit. A mít v telefonu nahrané pohádky, prostě co nejvíce různorodých rozptýlení, jak to jen jde.

Vy jste svou dovolenou způsobila na Instagramu tak trošku poprask. U fotek jste označovala, od jaké cestovní kanceláře tu dovolenou máte. Jak se vypořádáváte s takovými hejty?

Říkám si, že když to tomu člověku pomůže, že si uleví a bude mu lépe, tak není zač. Mě v tomhle hodně vyškolila SuperStar, kde to bylo docela náročné. Ze začátku jsem si to hodně brala, ale člověk si na všechno zvykne. Zvykli jsme si na covid, na válku na Ukrajině, ne že bych chtěla hejty přirovnávat k něčemu tak závažnému, ale že si člověk na ty různé situace zvykne. Pak vám postupem času dojde, že i kdybyste se snažili sebevíc, stejně neovlivníte názor toho člověka. Když si o mně chce někdo myslet, že jsem kráva, tak si to bude myslet, ať budu dělat podle mě cokoliv. Prostě si říct, že to tak je. Je zbytečné se stresovat s věcmi, které nezměním.

Ale když vám ženy závidí i to, že máte zadarmo konzervu tuňáka, to už je docela přes čáru.

To byl trochu extrém. To jsem hodně nepochopila. Říkala jsem si, že asi ten člověk, který má potřebu řešit konzervu tuňáka, tak asi není úplně spokojený, asi ho něco trápí a že si to ventiluje tímto způsobem.

Uvažovala jste někdy o tom, že byste ty sociální sítě vypnula?

Já to beru tak, že to k tomu patří, že ty hejty k tomu patří. Teď je to lepší, nebo jsem si na to spíš zvykla. Ale teď dlouho nikdo nehejtil, nebo se to ke mně nedostane. Vždycky mi říkají, ať to neřeším, ať to nečtu, což se velice snadno řekne a hůř se to dělá. Nejlépe to neřešit a s tím člověkem vůbec nekomunikovat, protože to je přesně to, co chce. Chce získat vaši pozornost. Nedát mu tu satisfakci, že tu vaši pozornost získá. Ideálně to prostě neřešit.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články