Hanko, dá se podle vás krása hodnotit objektivně?

Určitě ne. Myslím si, krása je jedna z věcí, která je subjektivní. Kdyby byla objektivní, tak si jedna půlka lidí někoho najde a ta druhá třeba nikoho. Krása znamená spoustu věcí. Je nejen fyzická, ale i ta vnitřní, třeba vlastnosti, jak se dokáže člověk v určitých situacích chovat a jakou má energii. Jsem ráda, že jste mi položila takovou otázku. Dnes porotci na Elite Model Look nehodnotili jen krásu, ale i také osobnost.

Zdroj: VLM

Vy s partnerem jste krásní, jste krásně oblečení, od koho máte šaty?

Já mám šaty z obchodu Obsession, oba dva máme šperky od klenot Aurum (pozn.red: náhrdelník, který má Hana na krku je v hodnotě 576 000 korun), partner vypadá s tou náušnicí, jako by přišel z Met Gala. Nicolas má na sobě oblek od francouzského návrháře a designéra Jean Paula, který se vyznačuje francouzským stylem ze 40. let.

Jak se dá pracovat na vztahu, když máte partnera v jiné zemi? Máte ještě ty motýlky v břiše?

Jo, musím říct, že já jo. Je zajímavé, jak se s někým můžete cítit blízko, ačkoliv je několik set kilometrů daleko. Určitě známe vztahy, kde jsou lidé ve stejném bytě či ve stejné ulici, ale přesto cítíme tu hroznou odcizenost a tu dálku. Vztah na dálku samozřejmě skýtá určité problémy nebo spíš nástrahy, proto je hrozně důležité komunikovat a najít někoho, kdo má rád podobný způsob života, s kým máte společnou důvěru. Když tam ta důvěra v tomto typu vztahu není, tak je odsouzený k tomu, aby lidé trpěli.

Nicolas říkal, že je to zajímavá otázka, protože my jsme si na začátku vztahu, vlastně i do teď, často posíláme emotikon motýlků. Pozitivní část toho vztahu na dálku je, že když se po delší době potkáme, je to jako první rande. Takže ty motýlky v břiše ještě máme.

Pojedete spolu na festival do Karlových Varů?

Do Varů pojedu jen já sama, protože Nicolas pracuje. Ale léto pak budeme trávit spolu.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články