Hani, jak se staráš o pleť v tomto počasí, kdy je i hodně pod nulou?

Zimní období je pro mě nejnáročnější. Jak fyzicky, tak i psychicky. Potřebuji k životu slunce. Většinou se mě lidi ptali, jestli mi nebývá špatně od konce října do konce března, protože jsem byla taková zelená, měla jsem kruhy pod očima. Ale poslední roky se věnuji péči hodně intenzivně a hodně pečlivě. Kosmetiku používám velmi svědomitě, protože mi to ohromně pomáhá. Naopak lidi začali mít komentáře, jestli nejsem nějaká odpočatá, což je skvělé. Začala jsem užívat i doplňky stravy, takže beru kolagen, něco na vlasy a teď v zimě hodně často používám i přes den noční krém. On je hodně hutný a jak jsou ty mrazy, přijde mi, že ta pleť tím dostává lepší výživu. Když točíte, nikdo se vás neptá, jestli vám je zima, vedro či jste spal nebo nespal.

Zdroj: VLM

Máte po ránu či večer rituály u péče o pleť, které u vás nesmí nikdy chybět?

V tomto jsem docela konzervativní a opravdu dodržuji ty kroky, které mám. Tím, čím je člověk starší, tím si na to dává víc pozor, protože do 25 či 30 máte tu krásu zadarmo, pak už je to odraz toho, jak se o sebe staráte, jakým způsobem žijete. V tomhle věřím své značce kosmetiky a dodržuji všechny ty kroky, jak mají být. Takže používám všechna séra, používám oční krém, což je strašně důležité od 30 let a výš, a nikdy nejdu spát neodlíčená. To už jsem se naučila. Na nějakém prvním natáčení min někdo řekl, že i kdybych přišla ve čtyři ráno, musím se odlíčit, takže toto dodržuji. Vždycky pleti dám tu výživu. Jsem v tom opravdu konzervativní. Používám vše, co mám.

Zkoušela jste i nějaké babské rady?

Neriskuji to. Věc, kterou dodržuji ohledně babských rad, je studená sprcha ráno. I třeba na obličej. I v těchto mrazech. Je zajímavé, jak si ta pleť zvykne. Když to někdy neudělám, cítím se divně. Je to jako první kafe. Je to jedna z věcí, které dělám pravidelně, i když mám nástup v pět ráno. Když mám nástup později, tak k tomu dodávám ještě jógu a meditaci.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články