Hanko, jak dlouho jste se připravovala na slavnostní večer Schwarzkopf Elite Model Look?

Přišla jsem asi kolem šesté, takže ty přípravy nebyly tak dlouhé. A to proto, že jsem byla v rukách profesionálů a nemusela jsem se připravovat sama. Což si myslím, že je dobrá rada svěřit se do rukou někoho, kdo to umí. To bylo i při výběru šatů, protože jsem se svěřila do rukou Borise Krále, kterého považuji za krále české módy, designu a střihu. Tyto šaty vznikly přesně na míru ve spolupráci s Annou Brandeis, které jsem ambasadorkou. Budou se 20. září dražit pro nadaci Dobré víly dětem. Je to strašně hezký projekt, ze kterého mám obrovskou radost. Dnes se cítím jako královna.

Zdroj: VLM

Vy, jako bývalá modelka, máte za finalisty trému?

Mám. Vždycky s nimi soucítím. Představuji si, jak bych se v tu chvíli cítila já. Nehledě na to, že mám pokaždé trému, když mám třeba premiéru v divadle, ale když je člověku 14,15, tak to prožívá o něco víc. Ví, že je to důležitý večer, že na ně budou koukat všichni důležití lidé z branže, a není to vůbec jednoduché. Přeji si, aby si uvědomili, že už to, že jsou tu dnes v tom Španělském sále, je obrovitánský úspěch a otevřelo jim to dveře do světa. Držím jim palce, aby si to užili a aby to všichni zvládli.

Jste tady každý rok. Máte příležitost s těmi finalistkami mluvit a předat jim své zkušenosti? Třeba i z období, kdy jste trpěla anorexií?

Myslím si, že takto těsně před tím finále mají hlavu někde úplně jinde. Ale já jsem to před dvěma lety moderovala, to jsme se víc poznaly a bavily. Když jsem měla možnost se s nimi bavit, tak jsem se jim snažila dodat spíš kuráž, aby si to dokázaly užít. Ale musím říct, že tehdy mě strašně překvapily, že jsou mnohem dospělejší, než jsem v jejich věku byla já.

Proč vám dnes večer nedělá garde váš partner?

Byli jsme spolu celé léto. Teď pracuje a je v Paříži. Jsem tu sama za sebe.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články