Hanko, Ulice oslavila 18 let, co byste jí popřála?

To, co se přává někomu, komu je 18. Aby byl krásný a pestrý ten dospělý, plnoletý život. A samozřejmě hodně spokojených diváků.

Zdroj: VLM

Pamatujete si vy, když vám bylo 18? Jak jste slavila?

Docela dobře si to pamatuji a hlavně si pamatuji ten pocit, jak si člověk myslí, že už konečně bude moct vše. Pak si vlastně uvědomí, že je to období, kdy už bude něco muset a že to nikdy nekončí. Já beru život tak, že každá etapa má něco do sebe.

Vy v seriálu Ulice hrajete už několik let. Jak se vaše postava Veroniky bude dál vyvíjet?

Myslím si, že ona sdružuje ten babinec v tom krejčovství, v salónu u Gábiny, kterou hraje Anetka Krejčíková. To je asi její zásadní bod, nemá svou hlavní dějovou linku. Prostě se tam potkáváme s holkama, kamarádkama nebo ženskýma, který jdou okolo. Mě hrozně těší, že ta Veronika, která měla hodně trápení, ať už s penězi, prací nebo dětmi, teď prožívá období úplně jiného druhu. Ta postava se mohla malinko odlehčit. Mě osobně nesmírně baví, že se potkávám s Anetkou Krejčíkovou, Lindou Rybovou či Ilonkou Svobodovou. Je to strašně fajn.

Vy ale teď v Ulici řešíte opět peníze, že byste chtěla od Gábiny přidat. Jste i v soukromí ten typ, že byste si řekla o přidání peněz v práci?

Asi jsem to někdy řešila. Teď si vybavuji, jak jsem se dohadovala u jedné z prvních prací v divadle. S panem šéfem jsme se dohadovali o padesátikoruny, tenkrát to tak bylo. Ceny a honoráře byly dost jiné. Asi každý si tím musí projít, aby se dokázal zhodnotit a říct si o tu svou cenu. K životu to patří. Ulice umí rezonovat s tématy, která jsou aktuální. A peníze jsou téma, které rezonuje v každé době. Ale v současné době je to opravdu aktuální věc pro spoustu lidí s energetickou krizí, jak se všechno zdražuje, inflace a tak.

Nevrátí se náhodou do děje i váš partner Patrik, kterého hraje Jiří Hána?

Pokud vím, tak by se v dohledné době asi vracet neměl. Pořád je to postava, o které se mluví, která existuje a s Veronikou mají hezký a pohodový vztah. Ale v současné chvíli to nevypadá, že by se měl vrátit, pokud vím. Jestli někdo ví víc, tak se tady dnes třeba ještě něco dozvím.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články