Jak se při třetím těhotenství cítíte?

Netajím se tím, že jsem poměrně hodně unavená. To třetí těhotenství je mnohem náročnější kvůli nevolnostem a těžkým migrénám. Ale nerouhám se. Miminko je zdravé a doufám, že i bude až přijde v pořádku na svět. To je hlavní.

Zdroj: VLM

Už víte pohlaví miminka?

Tušíme ho. Na devadesát procent ho tušíme. Věřím panu doktorovi, ale říkala jsem si, dokud ho neuvidím na druhém screeningu, což mě čeká v nejbližší době, tak to nebudu brát jako stoprocentní. Už s tím ale počítáme a synové taky.

Jak kluci přijali, že budou mít dalšího sourozence?

Když jsme jim to oznamovali, nebylo to pro ně vyloženě vážné. Ale od té doby, co mám bříško a miminko začalo kopat, vnímají to už intenzivně. Pořád si říkají, že budou tři, kde budou spát a kdo se o miminko bude starat. Vymýšlí i jména a těší se.

Přála jste si vždycky takto velkou rodinu?

Vždycky jsem si přála mít takto velkou rodinu. Byla jen otázka času, kdy na to třetí přijde ten správný čas. Přišel a měli jsme do třetice velké štěstí, že nám to vyšlo hned.

Vím, že vás teď budou čekat další mateřské povinnosti, ale kam bude směřovat vaše pracovní cesta, až budou děti trošku větší?

Rozhodla jsem se, že chci trošku víc podnikat. Postavila jsem si doma fotoateliér a rozhodla jsem se z koníčků udělat něco poloprofesionálního. Zkusila jsem si to dělat při synech, abych měla něco, na co budu mít čas a aspoň trochu pracovala. Aspoň využiji svou kreativitu, která mi dlouhé roky chyběla. Doufám, že se mi to podaří.

Toužíte se ještě někdy vrátit do televize?

V době, kdy jsme se rozhodovali o třetím miminku, jsem váhala jestli se tam mám vrátit. Tehdy jsem se rozhodla, že se nechci vrátit na televizní obrazovky. Možná nebyla správná doba nebo správná nabídka. Když to člověk necítí, tak to tak být nemá. Moje bříško je důkazem toho, že to tak být nemělo. Jestli se tam někdy vrátím, to asi nechám otevřené. Člověk nikdy neví.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články