Pamatujete si na svůj první polibek?

Eva Hecko Perkausová: Na svůj první polibek ne, ale na první pusu ano. Nedávno jsem to vyprávěla manželovi a bylo to, když mě doprovodil spolužák před dům. Máma byla v klidu, když jsem šla s ním, protože se mi po cestě nic nestalo. A on mi dal pusu na tvář, byla jsem z toho úplně paf, takže to byla první pusa.

Zdroj: VLM

Roman Šebrle: Asi někdy ve školce.

Iva Kubelková: Myslím si, že si na ni pamatuji. Bylo mi náct a bydlela jsem v rodném Písku. Mám pocit, že to byl můj první chlapec, školní láska.

Mirek Etzler: Pokud by to měl být ten, co už není rodičovský, tak ten si pamatuje každý. Byl relativně dost pozdě. Ve školce možná něco proběhlo, ale tak daleko moje paměť nesahá. Na gymnáziu to proběhlo, byla to Martina Huňová. Mně bylo patnáct let. To byl první vášnivý a na ten se nezapomíná. Nezapomněl jsem na svou první holku Martinu Huňovou, je to blondýnka a žije teď v Německu.

Přemek Forejt: Na to si nevzpomenu.

A co první láska?

Eva: První láska je můj manžel. Vždycky jsem říkala, že děti si udělám, až budu mít toho pravého vedle sebe. Manžel je moje láska, proto jsem si s ním založila rodinu.

Roman: Ta byla asi v osmnácti letech a vzpomínám na ni.

Iva: Jestli se nepočítá školní láska, tak si pamatuji, že v šestnácti letech jsem měla asi půlroční lásku.

Mirek: Na tu si pamatuji. To byla právě ta Martina. Bylo to takové to nejčistší, co může být. Když jsme se rozešli, myslel jsem si, že život skončil a bude nejlepší z něj co nejrychleji odejít. Je to 45 let zpátky a jsem šťastný.

Přemek: Na to si taky asi nepamatuji.

Zažili jste zakázanou lásku?

Eva: Těch bylo. Kdo ne?

Roman: To si nevybavuji, takže asi ne.

Iva: Tu jsem nezažila. Nevím, co si pod tím představit, ale veškeré lásky, které jsem prožívala, tak byly svobodné, dovolené a veřejné.

Mirek: To záleží na tom, co to je. Se zvířaty jsem nikdy nic neměl. Myslím si, že rodiče vždycky chtějí to nejlepší pro své děti, aniž by hodnotili, jestli za to ty děti v partnerských vztazích stojí. Třeba si řeknou, že náš syn si zaslouží tu nejlepší ženu, ale přitom je to gauner. Většinou to bylo z druhé strany, že rodiče té holky nechtěli, abych s ní měl něco společného. Brzo jsem odešel z domu, tudíž jsem první lásky prožíval bez rodičů. Měl jsem své vlastní bydlení. Poprvé jsem bydlel v domově důchodců s jednou důchodkyní, která neslyšela a neviděla. Takže jsme se v tom bytě míjeli. Byla to babička mého kamaráda.

Přemek: Tu jsem neměl.

Zdroj: iGlanc.cz