Evi, ty jsi zase moderovala Dermacol Love Day. Odskočila sis od mateřských povinností nebo jsi měla kluky u sebe?

Mám je tady s sebou. Tím, že je Arian ještě kojenec, to by to jinak ani nešlo. Už je to šestý ročník a je to akce, která mě strašně baví. Ten program je víceméně podobný jako každý rok a je to moje stálice, kterou si užívám. Novinka je v tom, že jsem tu měla dva chlapečky. Utíkám z pódia k dětem, ale dá se to zvládnout. Měla jsem tu i manžela a maminku. Každý si vzal jedno dítko a jde to.

Zdroj: VLM

Pamatuji si minulý rok, že jsi měla jedno dítko, které jsi v zákulisí kojila. A teď jsi to měla double.

Byl to úplně stejný scénář. Předloni jsem tady byla těhotná, loni jsem tu byla s jedním miminkem a opět těhotná. Letos těhotenství nehrozí.

Příští rok už nebudeš teda těhotná?

Ne, příští rok už určitě ne.

Ty máš kluky krátce po sobě, otěhotněla si asi tři měsíce po porodu. Jak to zvládáš?

Byly to čtyři měsíce od porodu. Je to opravdu náročné. Když mi říkali, že to bude náročné, dej si na to pozor, opravdu se nezastavíš, říkala jsem si, že to zvládnu. Ale je to fakt fičák. Ono se to nezdá, když stojím před kamerou nebo na pódiu načančaná a upravená v dobré náladě, ale doma je to jiné. Vejdu domů, je tam řev, nepořádek, nevím ke komu dřív. Ale říkám si, že za chvíli budou parťáci, že si třeba budou hrát, ale i prát. To k tomu patří. Budou mít jeden druhého a částečně mi to uleví.

Nežárlí starší syn na toho mladšího?

Už ne, ale ze začátku žárlil, než pochopil, že je naší součástí. Nejdřív ho bacal, ukazoval na něj, když jsem ho měla u sebe. Ale teď už je to pro něj tak automatické, že naopak. Když ho nevidí, tak ho začne hledat a je to strašně roztomilé. Ale období žárlení bylo, naštěstí odešlo brzy.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články