Evo, jak se udržuješ v kondici?

Většinou plaváním a otužováním. To si myslím, že je věc, která mi dala úplně nejvíc. Mě sportování vůbec nebaví a plavání je ta jediná věc, kterou miluji a cítím se při ní dobře.

Zdroj: VLM

Myslíš si, že láska přidává také na mladistvějším vzhledu?

Láska a zamilovanost určitě. Zkrášluje nejenom ženy, ale i muže. Na druhou stranu platí, že láska prochází žaludkem, tak je potřeba si hlídat, co jíte.

Vaří ti Tomáš?

Tomáš je na tom s vařením úplně stejně jako já. Bohužel mám moc ráda dobré jídlo, často si ho objednáváme domů, než bychom někam chodili. Díky práci mám těch veřejných prostorů a akcí až nad hlavu, když mám volno, jsem nejradši doma.

Jaké to je začít randit po čtyřicítce?

Osvobozující. Nic vás nestresuje, máte už rozum, teda pokud randíte s někým, komu už je taky přes čtyřicet. Předpokládáte, že má taky rozum. A je to fajn.

Je ta láska v něčem jiná?

Je klidnější a volnější.

V minulosti jsi říkala, že společného potomka neplánujete. Je to také v tom osvobozující, že se nebudete "svazovat" miminkem?

Slovo svazovat je společně s miminkem dost ošklivé, protože si myslím, že společný potomek je vždycky to nejhezčí na tom vztahu. Když ale začneš randit blízko menopauzy, tak to prostě není možné.

Máš pro naše čtenářky tip, kde najít lásku?

Rozhodně nečekejte, že láska přijde k vám, a nebojte se toho chlapa oslovit. Já to udělala.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články