Evo, předávala jsi jednu z cen na Českém lvu. Jaké z toho máš pocity?

Krásné pocity z toho mám. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek. Člověk nastoupí do auta, které ho přiveze před Rudolfinum, pak vystoupí a všude hromada lidí kolem červeného koberce. Kdysi jsem točila klip, kde jsem hrála slavnou herečku, která jde po červeném koberci, mává a fotografuje se. To se mi dnes splnilo. Zároveň tu potkávám lidi, ke kterým vzhlížím. Vidím je ve filmech a toužila jsem být jenom vedle nich. Teď se mi to podařilo a mám z toho velkou radost.

Zdroj: VLM

Jak dlouho ses připravovala na slavnostní večer?

Dlouho. Mám naštěstí tým lidí, který se o mě stará, vybírá šaty a konzultujeme to. Takže jsem si dnes mohla užívat to, že jsem přišla do šatny, vypila jsem si čajíčky, přišly mi šaty. Pak mě namalovali, učesali a vypustili mě sem. Mám to hrozně ráda, protože normálně takové věci nezažiji. Chodím pořád v teplákách a v mikinách s drdolem a nenamalovaná. Mám radost, že mám práci takovou, že se o mě vždy někdo stará.

Od koho máš šaty?

Šaty jsou ze svatebního salonu Adina. S nimi spolupracuji už dlouhou dobu, mají vždy krásné kousky. Tohle je kousek, který je úplně nový, ještě ho nikdo na sobě neměl. Já jsem první a pak jde do oběhu. Mám na sobě šperky v hodnotě skoro čtyř milionů. Jsem z toho úplně hotová. Když mi včera dávali ten pytlíček, tak jsem to hned fotila rodině s tím, že mám v ruce 4 miliony. Což je pro mě neskutečný zážitek. Vždycky jsem jen sledovala hvězdy, které měly na sobě šperky velké hodnoty a měly k sobě bodyguardy. Takže jsem si dnes splnila i tento sen, protože šperky v takové hodnotě doma nemám.

Kde máš k tomu ty bodyguardy?

Nemám bodyguardy. Mám jen jednoho. Hynka Čermáka v muzikálu Bodyguard. Dali mi důvěru.

Koukali na tebe tví synové v televizi, jak jsi předávala cenu?

Koukali. Nathánek chtěl, abych mu zamávala. Ale já si tu nejsem tak jistá a není to moje domovská scéna, abych mávala při živém vysílání. Přemek mi posílal video, jak se na mě koukali. Neměla jsem ho se zvukem, takže nevím, jak to komentovali, ale Nathánek se tvářil velmi šťastně. Myslím si, že jsem se mu líbila.

Jak děti prožívají to, že mají slavnou maminku?

Tohle nevím, ale je zajímavý koukat se, když jdu pro něj do školy. Vždycky se tam objeví o 20 dětí víc než u jiných rodičů. Ale mě to těší. Nemyslím si, že to vnímáme tak, jestli jsem známá nebo nejsem. Mám spíš radost z toho, že ho baví moje práce. Teď jsem ho vzala na zkoušku do divadla na Bodyguarda. Měli jsme zvukovku, měla jsem duet s Dashou, Nathánek tam seděl, koukal se a pak vyběhl na pódium a políbil mi ruku. Pro mě to byl krásný a silný moment. Baví ho to, chtěl by hrát, ale zatím je čas.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články