Emmo, kolik strávíte času s líčením?

Podle toho, jak moc je to nutné. Dnes jsem věděla, že půjdu mezi lidi, tak jsem si dala svou oblíbenou modrou řasenku a říkala jsem si, že to bude stačit. Že se mě tu někdo ujme a ještě to vylepší.

Zdroj: VLM

Dokážete vyjít ven na ulici bez toho, abyste se nalíčila?

Asi tak 300 dní v roce.

Dáváte si třeba podle nálady barevné rtěnky?

Tohle mám spíš už za sebou. Spíš jsem ten typ, co si dává vyživující balzám na rty. Rtěnky většinou ladím, když mám turné, koncert nebo mám zadání, že se event nese v jisté barvě. Teď jsem vytáhla své sekáčové kousky v růžové barvě a myslím si, že už to hodně svítí. Proto jsem rtěnku volila v odstínu nude. Naopak, když jsem celá černá, mám pocit, aby na pódiu bylo vidět, že jsem ta zpěvačka, dám si rudou rtěnku nebo něco výrazného. Upřímně? V make-upu se teď doma vyžívají spíše moje dcery a všechny prostředky mi rozkradly. Takže se namaluji tím, co je zrovna volné.

Mají teda dovolené si dát lesk na rty a podobné věci?

Jsou oblasti, kde jsem se rozhodla neodporovat, abych mohla trvat na jiných zákazech v jistých oblastech, kde mi na tom záleží víc. Make-up a kdysi krásné taštičky, ve kterých ty věci byly, jsem obětovala.

Jste maminka rozmazlovací, nebo přikazovací?

Jsem důsledná maminka, když jde o zásadní věci. Například když platíme Lennonce každou středu lekci klavíru, tak prostě doma musí cvičit. Když si chce pustit pohádku, tak musí přečíst pět stran knížky. Pokoušíme se o globální řád, ve kterém jsou flákačské aktivity za odměnu, protože jim předchází intelektuální či jiný prospěšný výkon. Řekla bych, že jsem přísná, z pohledu Lennonky jsem prý hodně přísná.

S partnerem se na výchově shodnete?

Myslím si, že je zdravé, když je v tom páru hodný a zlý policajt. Já jsem od přírody spíš zlý policajt, takže to pro mě neznamená žádný velký herecký výkon. Jordan je ve znamení vah, má rád harmonii a vesměs je to hodný člověk. Častěji je ten hodný policajt on.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články