Darijo, když jste nastupovala do StarDance, předpokládala jste, že postoupíte tak daleko?

Darija: Nepředpokládala. Každý postup byl pro nás velkým překvapením. Ale o to krásnější to pokaždé bylo.

Zdroj: VLM

Dominiku, když jste poznal Dariju, čekal jste, že bude tak dobrá tanečnice?

Dominik: Na první dotyk, kdy jsem držel Darju, jsem věděl, že to bude hodně jemné a sensitivní. Jsem hodně vnímavý na ty ruce, když se s někým držím, hodně to cítím. Věděl jsem, že bude mít velký potenciál. Ze začátku mě strašně mrzelo, že jí nikdo nevěřil. Říkali, že je nemastná, neslaná, že na to nemá. Pak bookmakeři psali, že vypadne v prvním kole. Vždyť to takhle nemůže být. Jsme rádi, že to tak není, pokořili jsme všechny tyto mýty. Dokonce jsme byli v sedmém a osmém kole, což je fantastické.

Jak jste tuto kritiku snášela? Není jednoduché slyšet, že jste outsider soutěže.

Darija: Asi jsem se na to dopředu připravila, protože já si vždycky v hlavě vytvářím ty nejhorší scénáře. Udělala jsem si kolem sebe pomyslnou bariéru a neřešila jsem to. Hlavně bylo hodně lidí, co psali opravdu nádherné zprávy, nádherné komentáře. Takže jsem věděla, že to mohu dělat aspoň pro ně, když mi nikdo jiný nevěří.

Dominik: Paradoxně v tom StarDance je lepší být outsider, který roste. Když vám bookmakeři vyhodí neskutečné číslo, tak od vás všichni očekávají skvělý výkon. Najednou přijde první díl a lidi si řeknou, že ten favorit nepředvádí nic ohromujícího. Pro psychiku je lepší, když si člověk řekne, že si užije to první kolo, druhé kolo, třetí kolo, takže ideál.

Co děláte proti trémě?

Darija: Dýchám, občas si promasíruji ušní lalůčky. Snažím se zpřítomnit. Než jdu tancovat, nadechnu se a vydechnu. Řeknu si, ať si to užiji a pak se to děje. Tancuji.

Nelezete si už občas na nervy?

Dominik: Budu upřímný. Minulý týden byl hodně náročný. Bylo sedmé kolo, to už je půlka soutěže za námi. Teď se blíží ta těžší část, takže začínám být nervózní. Darija byla nemocná. Nakupila se nám práce. Ale naopak tento týden je euforický. Je dobře, že jsme si to odbyli v kole, kde se nevypadávalo, že jsme tady byli pro ty lidi, pro dobrou věc, pro tu benefici. A teď jdeme do dalšího kola s novou energií.

Jak si užíváte ty nádherné kostýmy, co máte na sobě?

Darija: Strašně moc, cítím se v nich moc hezky. Je to strašně moc fajn.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články