Zmínila jste, že vaše dcera nechce jít dráhou zpěvačky či modelky. K čemu tedy inklinuje?

Ke všemu ostatnímu, co děláme my. V čem žije, ji baví, sleduje to z povzdálí, ale tím, že si to vyzkoušela, tak zjistila, že to není zas taková legrace. Jedna věc je, když jste divák, všechno to kolem vidíte, ale pak když do toho strčíte tu nohu, zažijete to z pohledu, jak to vzniká, co všechno tomu musí člověk obětovat. Kolik zkoušek, kolik čekání, kolik otravných lidí, kteří vám radí, jak to dělat, musíte strpět. Nakonec řekla, že dobrý, že děkuje, že zkušenost super, ale tímto se živit nechce.

Zdroj: VLM

Jak si sedla s vaším partnerem Pavlem Nedvědem?

Rozumí si všichni. Dokonce i můj bývalý partner Matěj Homola si rozumí s tím současným. Tatínek Laury je samozřejmě ze všech expartnerů ten nejpodstatnější v naší rodině i nadále, protože je to navždy člen rodiny. Je to fantastický táta. Musím říct, že mě hrozně potěšilo, když jsem mu řekla, že chodím s Pavlem, byl přirozeně a roztomile překvapený a rád. Říkal mi: "Jé, mámo, to je super, to ti přeji".

Přemýšlíte o tom, že byste se natrvalo přestěhovala do Itálie, nebo budete nadále pendlovat za Pavlem?

Budu tam asi často díky tomu, že tam stavíme jeden z našich domů. Rozhodli jsme se pro dva, protože nějaké korunky máme našetřené. Je potřeba si ten život užít, proto jsme se rozhodli pro dva domovy. Ono to díky tomu bude možná i zábavnější, protože je tam ta volnost, je tam ten pohyb, ta svoboda. To si myslím, že je důležité v každém vztahu.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články