Těšíte se na taneční parket?

Chili: Já se moc těším. Jsem z toho nervózní, ale zároveň převládá natěšení a pocit příjemné nervozity.

Zdroj: VLM

Jaký tanec se budete učit první?

Jakub Mazůch: To se nesmí prozrazovat. Je to záludná otázka. Tentokrát si vyzkoušíme všechno, aby to pak nebyl velký šok.

Je tanec, kterého se děsíte?

Chili: Mě v tomhle chrání to, že žádný moc neznám. Znám jen cha-chu a jive. Tudíž nevím, co mě čeká a nemám být z čeho nervózní.

Máte už jako zkušený tanečník zaručené fígle jak na porotu?

Jakub: Mně nikdy nešlo o porotu, vždycky mi šlo o diváky. Při stavění tance jsem nemyslel na to, ať je tam nějaká figura, kde musíte mít propnuté nohy, ale ať souzníme s hudbou, aby to nebyla jen prázdná choreografie.

Budete svého tanečního partnera uplácet jídlem, aby na vás nebyl tak přísný?

Chili: Budu se snažit uplácet kohokoliv. Svého partnera, porotu a ostatní tanečníky.

Ve StarDance bývají i dost vyzývavé modely, nebojíte se toho?

Chili: Asi bych si neoblékla něco, v čem se necítím, že to nejsem já. Spoléhám na to, že mi v tomto ohledu vyjdou vstříc. Že budou ohleduplní a vstřícní.

Máte už v hlavě třeba témata tanců, které by se mohly inspirovat videi, které má Chili na Instagramu? Například agresivní kuchařka.

Jakub: To se přiznám, že ještě ne. Ještě jsem na to neměl čas.

Chili: Nechtěl bys agresivní, agresivní salsu s vietnamskou matkou?

Jakub: Myslím si, že inspirace bude velká, ale ještě jsem na to neměl čas.

Po prozrazení toho, že budete tančit ve StarDance, se na vás snesla vlna hejtů. Jak jste se cítila?

Chili: Nemyslím si, že by toho bylo tolik. Upřímně jsem čekala, že ta vlna bude mnohem větší, a já se na to připravila. Pojala jsem to po svém. Beru to úplně jinak. V době sociálních sítích, kdy má každý právo se vyjádřit a je to součást svobody slova, ne každý to dokáže spojit se sebereflexí a zodpovědností, ale takhle to je. Nemám nad tím kontrolu. Mám kontrolu nad tím, co vydávám ven já, s tím jsem ztotožněná. Od lidí, na kterých mi záleží a jejich názoru si vážím, mám absolutní podporu. Moje realita je taková, že prostě žiju dál. Ráno se vzbudím, napíšu Jakubovi a hejty se mě nedotýkají. Někdy k tomu mám spíš až masochistický přístup. Já ty hejty miluji. Nemažu je, naopak já je mám ráda.

Neměl jste v sobě ochranitelský pud, když se na vaši taneční partnerku snesla taková vlna kritiky?

Jakub: To se stalo ještě před poznávačkou. Zaregistroval jsem to, ale nemám na to čas. Můžu se na to podívat, vstřebat, ale neovlivním to. Dnešní doba je šílená. Mně někdo před pár dny napsal, jestli mám profil na Tinderu. U mě je nulová šance, abych měl profil na seznamce. Mám manželku. Prý tam mám ale založený profil, asi je dnes všechno možné.

Chili: Je to šílené. Je jednoduché nazvat cokoliv hejtem. Když mi někdo napíše, zanalyzuji to, abych věděla, jaký je úmysl toho člověka. Jediná kritika a jediný hejt, který mě dokáže zasáhnout, je ten, když má ten člověk pravdu. Ale pokud mě někdo nenávidí, protože jdu do nějaké show, kam mě pozvali, pro mě je to prestiž, tak mi to přijde úsměvné. Myslím si, že je to sebedestruktivnější pro ego toho člověka než pro mě.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články