Kolik času vám zabral styling na dnešní večer? Od koho máte outfit?

Ewa Farna: Jeden fitting a teď na místě oblékačka. Nebylo to zas tak náročné, ale pro ty, kdo to šili, určitě ano. Na místě jsem asi od sedmi hodin a úprava trvala asi hodinu a půl.

Zdroj: VLM

Milan Peroutka: Přijel jsem z koncertu. Doma mi babička s mamkou řekly, že se jim ta růžová nelíbí, ale šperky ano. Poděkoval jsem jim a řekl, že příště mi dělají styling ony. Oblékl jsem se a přijel jsem sem. Bylo to chvíli, ale říká se, že hlavní styling je mít dobrou náladu, a já ji mám. Dnes bylo krásně na ten venkovní koncert. Pochytám tu spoustu další inspirace od vystupujících umělců.

Bára Poláková: Šaty mi šila Kateřina Geislerová. Když jsem se dozvěděla o nominaci, poprosila jsem ji, jestli by se jí chtělo mi ušít šaty. Přála jsem si mít na sobě ten její čas a energii, aby mě to ochraňovalo.

Jan Cina: Řekl jsem si, že si chci půjčit sako od Ivy Burkertové. Odjel jsem na čtrnáct dní pryč, měl jsem se vracet až zítra. Bylo složité si to předat. Dá se říct, že jsem se oblékal čtrnáct dní, ale přitom jsem se oblékl za hodinu, umyl si hlavu a jsem tady.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články