Bisere, vy jste fotil se svou manželkou pro časopis Story. Jak jste se cítil v roli modela?

Verča fotila titulku, já s ní fotil nějaké fotky dovnitř. Já to nemám moc rád a jsem radši, když to proběhne hrozně rychle. Musím říct, že dnešní tým byl rychlý.

Zdroj: VLM

Jste radši na té druhé straně, když můžete dirigovat ostatní?

Upřímně jo. I dnes jsem měl tendence do toho zasahovat, Verča mě ale chytla, ať tam nechodím a nic neříkám.

Vy jste známý režisér, režírujete i vaši domácnost?

Já si to vybiju v práci. Doma mám radši klid. Verča je vůdčí typ ženy, takže já se rád nechám unést. Vím, že Verča věci vyřídí a vyřeší. Když nemusím nic dělat, tak nic nedělám.

Takže se dá říct, že je Verča hlavou rodiny?

Dá se to tak říct, ale my jsme tým, takže by se těžko hledalo, kdo je ta hlava, kdo jsou ruce a mozek. Jsme spolu 11 let od svatby a pořád to hezky klape. Nepoznáte, kdo je hlava. Nebo to Verča dělá chytře, aby to tak nebylo poznat.

Vy jste si zrenovovali vysněný dům. Už tam máte všechno kompletně hotové?

Máme. Teď nás čeká zahrada. Pracujeme na plánu, jak tu zahradu udělat. Budeme ji dělat příští rok. Dům už je hotový a funguje báječně. Nejsou tam ani věci, které by nás štvaly. Vypadá to, že se nám to asi podařilo.

Co říkáte na kauzu, která vznikla kolem vaší ženy a jejího poprsí?

Ono to není až tak o tom poprsí, ale celá ta kauza je o bodyshamingu, kterému jsou známé osobnosti vystavovány velmi často. Jsem rád, že to Verča udělala a ozvala se. Myslím si, že by se to nemělo dít. Nakonec to všechno dopadlo dobře. Je tam i omluva. Ale určitě by to měli lidi říkat a jít s tím ven. Třeba to další lidi odradí od dalšího hejtu či bodyshamingu, což je dobře.

Jaké plány máte na léto?

Naše léto bude asi pracovní, protože v průběhu léta začínám točit nový seriál. Stihneme krátkou dovolenou v Bulharsku, protože tam máme rodinu, takže se tam po dlouhé době pojedeme podívat. Těším se.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články