Co pro vás znamená štěstí?

Musím jednoslovně? Mám na to takový dlouhý monolog. Není to něco, co dostáváme zvenku, štěstí je něco, co vytváříme my sami.

Jaká je vaše nejhorší vlastnost?

Perfekcionalismus.

Zdroj: Youtube

Co vás spolehlivě dokáže vytočit za volantem?

Já bych teď neměla moc machrovat, protože jsem naprosto nevědomě a nechtěně nabourala pána. Do chvíle, než jsem viděla záznam na kamerách, tak jsem si myslela, že mi tu myšičku udělal on. Potom jsem musela uznat, že šílenec jsem já, a jela jsem, kam nemám. Takže nebudu mluvit o tom, co mě vytáčí u ostatních, protože si myslím, že já jsem schopná vytočit kolem ty ostatní spolujezdce. Vždycky si říkám, že cokoliv se nám děje, souvisí, a myslím třeba v tom autě, s něčím dalším. My všichni se snažíme u těch aut vybouřit, jak vědomě, tak nevědomě. Teď si vezměte, kolik nás na té silnici je a co řešíme. Takže je lepší se nevytáčet, možná je lepší pochopit sebe, a tím i ty ostatní řidiče, že to třeba opravdu nedělají schválně.

Které tři věci byste si vzala na pustý ostrov?

Čelovku, své přátele, těch je víc, tak u nich bych možná překročila ten limit třech, i když je nepovažuji za věci, a nožík. Sama sebe jsem překvapila, jak jsem praktická.

Jakých vlastností si ceníte u mužů?

Na mužích si vážím schopnosti jít přímo do akce. Přesně toho, co my ženy máme naopak. My probíráme věci zprava doleva, zleva doprava, než se dopátráme výsledku, a muži mají hned jasno. To se mi na nich líbí.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články