Aničko, jsme na soustředění Muže roku, už máš svého favorita?

Ještě jsem všechny neviděla, takže je buď uvidím dnes, nebo nejdéle na finále v Náchodě, když se poštěstí. Zatím nemohu říct, kdo by byl můj favorit. Viděla jsem jich pár na akci na Klínovci a na Letné, ale ještě k nim nedokážu přiřadit jména. Jsem na toto hrozná, tak nevím.

Zdroj: VLM

Dnes je uvidíš i ve spodním prádle. Jak důležitý je pro tebe vzhled?

To je mi jedno. U mě je to o něčem jiném. Pokud má člověk pro mě charisma, něčím mě přitahuje, tak je mi jedno, jestli má pupík nebo nemá pupík, nebo má pleš či nemá pleš.

Prozradila jsi, že jsi zamilovaná, máš partnera, můžeš nám popsat, jak vypadá?

Nemůžu, protože jsem si řekla, že už to nechci rozebírat, jelikož mi to ulítlo. Vždycky, když jsem někde veřejně řekla, že mám partnera, tak se ten vztah do měsíce rozpadl, a já nechci, aby se to rozpadlo. Zatím nebudu víc říkat a hlavně se na tom chci domluvit s ním, aby o tom věděl. A teď by o tom nevěděl, takže by to nebylo fér.

Vzpomínáš i na bývalé lásky? Třeba na tu první, jaká byla?

Ta byla dost krutá. První lásky většinou bývají kruté. Každopádně na ně vzpomínám. Kdybych si na bývalé partnery nevzpomněla, tak bych byla docela kráva. Nikdy jsem neměla vkus na muže. Když si vzpomenu na to, jak mí bývalí partneři vypadali, tak každý byl vizuálně jiný, odlišný. Odlišnosti tam byly obrovské. Myslím si, že všichni měli stejné vlastnosti, třeba to, že byli vtipní. Hodně si potrpím na to, abych se s nimi nenudila, aby s nimi nebyla zábava, byli akční. To byla jedna z těch společných věcí, co měli.

Radila ses o lásce třeba se starším bratrem nebo rodiči?

S bráchou se docela často radím. Nebo spíš o tom kecáme. Spíš jsem se vždycky svěřovala kamarádkám, protože vrstevníci byli na tato témata lepší, než kdybych přišla s nějakým takovým tématem za tátou či za mámou. To asi úplně ne, ale když mě táta někdy viděl smutnou, když jsem u nich dřív žila, tak se rodiče zeptali, co se děje, řekla jsem jim to. Ale nikdy to nebylo extrémně svěřovací.

Co bys ve vztahu nikdy neodpustila?

To je velmi těžká věc. Myslím si, že bych odpustila i nevěru, kdyby na to došlo, kdyby šlo o úlet. Nebo bychom na tom byli dohodnutí. Asi bych neodpustila, kdyby mi fyzicky ublížil nebo psychicky vydíral. To by mě hodně trápilo. A taky by mi vadilo, kdyby si úplně nesedl s mou rodinou. To by mě hodně štvalo, protože bych nechtěla, aby mi ten vztah narušoval vztahy v rodině.

Teď je velmi moderní pojetí vztahů, třeba polyamorie, kdy máte více partnerů. Jaký máš na to názor?

Vlastně to zatím moc nechápu. Ale není to tak, že bych to odsuzovala. Já to vlastně obdivuji, když tak někdo dokáže žít. Já jsem docela žárlivý člověk, takže to nemám tak nastavený, abych v tom dokázala být. Ale pokud to někomu vyhovuje a je v tom šťastný, tak to naprosto respektuji a přijde mi to obdivuhodné. V závěru si myslím, že se člověku lépe žije ve smečce, že nejsme úplně labutě.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články