Aničko, můžete nám prozradit, v čem a koho budete hrát na Letních shakespearovských slavnostech?

Budu hrát ve hře Marná lásky snaha francouzskou princeznu.

Zdroj: VLM

Byl váš sen hrát ve hře od Shakespeara?

Upřímně, nedá se říct, že by to byl sen, ale po první zkušenosti před pár lety, kdy to byla zkušenost krásná, jsem se ráda vrátila.

Letní shakespearovské slavnosti se hrají celé léto a teď už zkoušíte. Máte vůbec čas jet na dovolenou?

Vzala jsem si na to víc volna, takže jediné, co mě teď pracovně provází, jsou tyto slavnosti. Dny během hraní mám volné a pak je tam necelý měsíc pauza. Takže určitě někam pojedu.

Vy máte za sebou premiéru poslední série Ivety, která je z jejího života ta nejdrsnější. Jak jste se z těch emocí dostávala?

Všelijak. Pořád to v sobě mám. Ještě mě čekají oficiální věci spojené s Ivetou, takže to pro mě neskončilo. Ještě to chvíli ze mě bude odcházet. Byly to tři roky intenzivní práce, takže to doznívá.

Máte nějaké své fígle na duševní hygienu?

Mám i nemám. Někdy se mi to daří trošku hůř, ale ten základ je mít čas sám na sebe a na své blízké. Příroda dělá zázraky. Teď mám konečně čas na své koníčky, záliby.

S jarem i létem jsou spojené různé detoxy. Připravujete se i vy na plavkovou sezónu?

To je přesně to, co já neovládám. Vždycky řeknu, že se připravím. Ten deadline se mi pak posouvá. Ale teď se cítím dobře, jak mi je, jaká jsem. Právě díky tomu volnému času pro sebe mám víc času i chodit cvičit, tancovat a různé věci, které mě udržují v balancu sama se sebou.

Zdroj: iGlanc.cz