Aničko, jste nádherně a dobově oblečená. Jak dlouho vám trvala příprava?

Chystala jsem se od 14.30. Nejdéle trvaly vlasy, to byly necelé dvě hodiny, make up byl rychlý a do kostýmu se kupodivu obleču asi za sedm minut.

Zdroj: VLM

Můžete našim čtenářům říct, proč jste se takto oblékla?

Můj nápad to nebyl, ale jsem ráda, že ten nápad vzešel, protože si myslím, že sem se to prostě hodí. Oblékla jsem se tak, abychom mohli představit nový seriál Eliška a Damián, ve kterém mám tu čest hrát Robertu Urbanovi (Damiánovi) sestru. Takže proto jsme se oblékli dobově, protože se to bude částečně odehrávat i v 18. století.

Musela jste projít klasickým castingem, nebo si vás vybrali přímo typově?

Natočila jsem self-tape, nějaký výběr byl. Nejsem si úplně jistá, jak to probíhalo, neptala jsem se. Byla jsem ráda, že jsem roli dostala. Ale nepamatuji si, že bych byla osobně vyloženě na velkém castingu.

Vy jste z herecké rodiny, bylo tudíž pro vás už od kolébky dáno, že budete také herečkou?

Je to otázka, kterou neslyším poprvé. Mám na to takovou odpověď, že jsem se stala herečkou trochu omylem. Ale rodina mě opravdu podporuje a mám z nich velkou radost. Jsem ráda, že oni mají radost i ze mě. Takže ze začátku to bylo spíše, že ne, prosili mě, abych nebyla herečka, ale teď se s tím smířili.

Hodně se o vás mluvilo jako o modelce, že máte úspěchy i v zahraničí. Co je na tom pravdy?

Působím i na sociálních sítích, konkrétně hlavně na TikToku. Tam mám milion tři sta sledujících a většina z nich je z Ameriky. Takže dělám a tvořím videa a kontent v angličtině. Ano, je to takové americké.

Když už máte tolik sledujících, dalo by se říci, že je to vaše práce?

Ano, dalo by se to z části říct. Jsem strašně šťastná, že je to moje práce, protože můžu vymýšlet kreativní videa, stříhat si je a točit.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články