Držíš diety?

Diety nedržím. Občas toho sním trochu víc, ale říká se, že gumoví medvídci jsou zdraví na klouby. Člověk si to sladké vždycky nějak odůvodní.

Zdroj: VLM

Řešíš před létem plavkovou sezónu, že bys třeba víc cvičila?

Poslední roky se snažím, abych byla celkově spokojená celoročně. Není to v takové fázi, že bych potřebovala jít po promenádách a ukazovat holý zadek. Stejně se vyvalím někde na zahradě na trávě a tam si můžu ledacos dovolit.

Blíží se festival v Karlových Varech. Budeš tam i ty s manželem?

Péťa tam má pracovní povinnosti a já tam mám taky něco pracovního. Otočíme se tam. Spíš to nechávám na tom, jak to bude mít Péťa.

Připravuješ si už šaty?

Už jsem mluvila s Michaelem Kováčikem, který mě obléká na větší akce. Buď si půjčím něco menšího nebo to zvládnu sama. Ale nebudeme na velkých oficialitách.

Nebudeš jako Andrea Verešová, která tam jezdila se sedmi kufry?

Andrea tam dělá parádu a ty Karlovy Vary k tomu vybízí. Všichni tam jezdí s kufry a zrovna od Andrey to vzešlo. Myslím si, že tam většina jezdí s plnou náloží. V dnešní době je fajn, že jsou tam beauty lounge, kdy tě i obléknou a můžeš jít rovnou na akci.

Mohla bys našim čtenářkám poradit, jak se obléknout na kolonádu?

Určitě casual. Když bude hezké počasí, tak vytáhnout letní šaty nebo pěkné oversize sako. Nebo třeba pěkný, lněný kostýmek. Aby se v tom člověk cítil hezky, mohl si dát drink a nebála bych se lehké extravagance. Ale aby to bylo pohodlné.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články