Alice, ty jsi nedávno oslavila padesáté narozeniny, pro ženy je to prý velký milník. Nastalo u tebe něco nového?

Nenastalo vůbec nic, kromě toho, že na sobě cítíte ty změny. To se týká každé ženy. Myslím, že už od čtyřiceti pěti let cítím změny na kůži. Všechno to jde dolů, už to nejde nahoru. Ale není to o tom, že bych oslavila padesátku a teď to přišlo. Už je to déle.

Zdroj: VLM

Takže teď se s kamarádkami bavíte o menopauze a podobných věcech?

S kámoškami se o tom úplně nebavíme. Občas vlastně taky o tom poceníčku a tak. Žena v tom přechodu není najednou, ono to přichází a může to trvat třeba pět až sedm let. Není to úplně nejpříjemnější, ale dá se to.

Ty jsi vždycky byla brána jako sexbomba. Cítíš se i v tomto věku být sex-idolem?

To vůbec. Ale to, že mi to lidi připomínají a říkají mi to, je hrozně příjemné. Nebudu říkat, že ne. Je to příjemné a rozhodně se tak necítím. Mohla jsem se tak cítit, když mi bylo 25, ale teď už ne.

Některé ženy to špatně postupem času nesou, že už nejsou těmi sexbombami.

Je to o každé z nás. Jsou ženský, které nezvládnout své vrásky, jsou ženy, které nezvládnou to, že jim povadají prsa, že mají vytahané břicho po porodu. Upřímně? Ne, že by mi to bylo jedno, ale přece se tím nebudu zabývat. Mám plno jiných radostí, krás a věcí, ze kterých se mohu radovat, tak proč se zabývat tímto? Neříkám, že chci mít sto kilo, že chci sedět na sedačce a čumět na televizi s tlustými bačkorami. Já tam sedím jen s tlustými ponožkami. Zatím.

Ty máš mladšího partnera, se kterým jsi zasnoubená dva roky. Bude svatba?

S tou svatbou je to v našem případě strašně těžké. My bychom i kolikrát chtěli, ale jenže na to nebyl nikdy čas. Je to spíš o tom, že na to není čas. Když už na to čas je, řekneme si, že se nám ani nechce. Jsme spolu už hrozně dlouho a funguje to, tak nevím, jestli dělat takové velké změny.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články