Adélo, ty budeš moderovat další ročník Galakoncertu orchestru Karla Vlacha, nechceš si tam už taky něco zazpívat?

Jsem teď v presu, mám před sebou premiéru v divadle, takže bych měla málo času na přípravu. Jelikož nejsem tak zdatná, jako je Terezka Mašková, Hanička Holišová nebo Vašek Bárta, tak bych se to musela hrozně drtit, učit, připravovat. Ono to vypadá lehce, ale člověk si musí hlídat, aby neudělal textovou chybu, pohybovou chybu, tak to chce fakt velkou přípravu. Já se tomu vždycky trošku vyhýbám. Ale něco málo tam zase dáme, něco vymyslíme.

Zdroj: VLM

Ty jsi hrála a zpívala v muzikálu Mamma Mia! Přišly i další nabídky na muzikál?

Teď hraji v Hudebním divadle v Karlíně Slunce, seno, jahody. Teď jsem dostala další nabídku, ale bohužel ji asi nebudu moct vzít, což mě hrozně mrzí. Člověk se nemůže rozpůlit, všechno se kryje dohromady. Mohla bych to všechno nazkoušet, ale pak bych to neměla kdy hrát. To by byla hrozná škoda. Jsem ale ráda, že mám v tom svém harému aspoň jeden muzikál. Udržuje mě to ve stresové hladině. Bála bych se to úplně opustit.

Zpíváte si s Jirkou nebo dcerou doma?

S Nelou možná víc. Jirka si poslouchá svoje jazzy. Mně se to líbí, ale že bychom si to prozpěvovali, to ne. Ale s Neluš milujeme J.A.R.. Když je to česky, tak si to s ní i zpívám. Nebo takové ty historické věci z 80. let. Ona se mi vždycky směje, protože to zpívám foneticky, tehdy jsme nevěděli, o čem oni zpívají, tudíž jsme se to naučili, jak jsme to slyšeli.

Chystáš se odjet někam za teplem?

To ne. Do konce sezóny toho mám hodně. Do premiéry v divadle točím ještě seriál Ulice, pak Inkognito. Vždycky říkám, že nic nedělám, ale pak kouknu do diáře a pořád někde jsem. A budu cvičit na sletu Sokolů. Na to se připravuji už rok a pořád mi to nejde. Trénujeme úterky a to já většinou hraji. Měla jsem i doučování. Teď se celá ta skladba učí. Naštěstí tam mám dceru, cvičím v sekci "dorostenky", protože jsem se nevešla do sekce "ženy". Hrozně se tomu směji a těším se na to. Budeme cvičit v Edenu a já splynu s davem. Nikdo mě tam neuvidí, nikdo mě tam nepozná. Jestli neudělám chybu a nebudu tam čnít, což bych nerada. To se uskuteční na začátku července. Pak odjedeme na klasickou dovolenou a poté začnu zkoušet v Divadle Lucie Bílé.

Máš vůbec čas na vztah s Jirkou?

Vždyť se pořád vidíme každý den doma. Vždycky si najdeme nějakou skulinku! Třeba na Velikonoce jedeme pryč.

Máte třeba jeden den v měsíci, kdy si pravidelně zajdete na večeři či na rande?

Snažíme se. Byli jsme spolu na dovolené v lednu, takže jsme měli intenzivní čas, kdy jsme byli spolu. Dřív jsme dělali to, že jsme si vyškrtávali víkendy, ale kvůli muzikálům to moc nejde. Teď jsme měli spolu hezký večer, jen to bylo v místě Jirkova natáčení. Když ráno vstávala, tak jsem za ním přijela. Měli jsme hezký den. Dokonce jsem dostala SMS "Miláčku, zvu tě na rande". Odepsala jsem, že přijímám a kde a v kolik mám být. Není to tak často, ale děláme. to.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články