Adame, vy jste v Iqos Lounge představil novou skladbu složenou přímo pro limitovanou edici IQOS ILUMA WE. Jak dlouho jste na ní pracoval?

Nazval bych to spíš jinglem k limitované edici IQOS ILUMA WE, která zazní jen tady na filmovém festivalu ve Varech, možná ještě na Slovensku na Pohodě. Jak dlouho jsem ji skládal? Bylo to víc o komunikaci s klientem, co chce limitovanou edicí říct. Potom to šlo rychle. Tvorba byla jeden den ve studiu a následná postprodukce byla zdlouhavější.

Zdroj: Youtube

Když vám přišla tato nabídka, co jste si o tom pomyslel? Jak jste se k té výzvě postavil?

Každé takové příležitosti si velmi vážím, když mi někdo dá důvěru, že chce moji hudbu spojit s nějakým produktem, který dává smysl. Je tak součástí i hudebního a kreativního děje. Dnes je to právě o filmu, ale na Pohodě to bude o hudbě. Je to jiný typ spolupráce, když si někdo objedná skladbu na míru.

Barevnost limitované edice znázorňuje rozmanitost, ale i jednotu a sounáležitost komunity milionů dospělých kuřáků na celém světě, kteří skončili s cigaretami a přešli na tuto bezdýmnou alternativu. Co pro vás toto znamená osobně?

Sounáležitost i komunikace. Skladbu jsem dával právě do úhlu té komunity, jak jsme si blízcí. Možná v tom momentě můžeme dostat chuť být viděni a nechceme být jenom součástí nějakého celku, což je super. Pro mě to byl přesně ten úhel toho, že chci být viděný a chci mít své místo, někam patřit.

A to je to nejvíc, co vás zaujalo na této limitované edici?

To mě zaujalo nejvíce z toho celého nápadu. Samozřejmě je to letní jingle, takže moje nejoblíbenější část, když zpívám je ta vášeň, která mě na tom přitahuje. Něco, co ze sebe vyzařuješ, a je v tom energie, lehkost a pocit t léta.

Související články

Kdo je Adam Pavlovčin?

Adam Pavlovčin alias ADONXS je slovenský zpěvák, skladatel, model a tanečník. Vystudoval British and Irish Modern Music Institute v Londýně, kde také působil. Během koronavirové pandemie se vrátil do Prahy, v roce 2021 se stal vítězem česko-slovenské SuperStar. Tento úspěch mu výrazně změnil život. Začalo se o něj zajímat více fanoušků, otevřely se mu dveře do světa šoubyznysu, což mu přineslo mnoho zajímavých nabídek.

Vystupoval také jako předskokan zpěvaček Dua Lipa a Zara Larsson. Za rok 2022 obdržel ocenění Objev roku a Zpěvák roku v Hudebních Cenách Evropy2. Ve stejném roce vydal autorské debutové album Age of Adonxs, ze kterého se písně „Moving On“ a „Game“ držely několik týdnů na prvním místě v rádiovém éteru, a staly se tak nejhranějšími skladbami slovenského interpreta v rádiovém vysílání. Limitované edice zařízení na nahřívaný tabák IQOS ILUMA WE bude v prodeji od 10.7.2023.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články