Nikdo na světě není prokletý. I když možná mnohé z vás tuto větu slyšely z úst kartářky, ke které jste se už v zoufalství odhodlaly. Ale proč? Nemusíte vědmě o sobě nic říct. Stačí, že se jen zeptáte, kdy přijde ten pravý a jí v hlavě už zabliká: „Á, ta ke mně nepřišla proto, že neměla měsíc chlapa. Ta hledá už dlouho.“ Slova o prokletí se nabízí, protože pak může přijít nabídka osvobozujícího rituálu. Magií se však nechceme zabývat. Pouze, pokud házíte flintu do žita jen proto, že si myslíte, že to máte takto spočítané, tak na to zapomeňte.

Proč mají všichni lásku a jen vy ne?

Důležité je změnit myšlení. Vnímáte, že všichni kolem vás mají partnera, ale vám se láska vyhýbá obloukem? Ale prosím vás. Vždyť dnes žijeme v době singles. Nepodceňujte se a nemyslete, že jen s vámi je něco špatně.  Vždyť se stále hovoří o tom, jak jsou lidé kvůli sociálním sítím více separovaní, možností k seznámení není tolik. Jestli se dnes říká, že ti dobří chlapi jsou už rozebraní, nevěřte tomu. Možná bývávalo. Mohou být stejně schovaní jako vy. Podstatné je si uvědomit, že s vámi není nic špatně. Už jen dodané sebevědomí vám pomůže.

Muž a žena. Roli hraje chemie

Je to skutečně tak. Co vyzařujeme, to se nám vrací. Pokud budete nosit v hlavě, že si stejně nikoho nenajdete, potenciální nápadníci to prostě poznají. Vycítí, že je ve vás něco hořkého. Není to žádná magie jako výše zmíněné věštby. Jde o přirozené základní živočišné pudy. Tak jako s námi cloumají charisma či feromony druhých, umíme dedukovat, že v tom protějšku je skryto něco negativního. Může to být zloba, ale i skepse. A sama si řekněte, že ani vy byste nechtěla být s mužem, který by byl unylý a stěžoval by si, jak je život nespravedlivý. Takže zapomeňte na to, že budete vysílat smutek. Napumpujte okolní svět radostí. Vždyť i vy si tak uděláte život krásnější. Na tom máte pracovat. A ne jej prožít rezignovaně.

Jak být zase šťastná?

Asi si říkáte „ono se vám to píše“. Je dost možné, že jste takových článků s podobnými radami četla už mnoho. Ale však my víme, že to není snadné. Jasně, když jste narazila na bídáka, který z vás tahal peníze. Pak přišel expert, který zase pil. A jej nahradil notorický nevěrník. Po těchto životních kopancích je těžké chlapům zase věřit. Pokud však čtete tyto řádky a ptáte se, kdy se objeví ten pravý, tak to přece chcete.

Kde najít chlapa?

Už jsme si tedy odsouhlasily, že muže chcete. Ale není nikdo kolem vás? Zkuste se podívat na typy chlapíků, které jste měla. Mají podobné rysy? Cítíte, že s vámi pohne zase jen podobný charakter? Pokud jste s nimi neudělala terno, neměla byste změnit vkus? Dost často nás totiž omezuje fokus na určitý typ člověka. Kvůli tomu pak nedáme šanci jiným. A to je škoda. Zkuste víc vnímat své okolí. Nezavrhujte toho kolegu, který se možná neumí oblékat, ale je vtipný a pozorný. Když si sednete, tak mu pak šatník změníte. Poznávejte víc muže kolem sebe. Nebojte se flirtovat. Konverzace ukáže mnohé a právě ona prolomí ledy i tam, kde byste to nečekala. Právě rezignovanost, někdy až zatrpklost, lidem nedovolí být tak společenskými.   

Úsměv, prosím

To je často velký blok. Brána nebo příkop, přes které se muži bojí probojovat. Vaše jistá nedostupnost, ať už je to proto, že se tváříte ne zcela naladěně, anebo máte pověst kariéristky, brání oslovení. Popravdě nejvíc troufalí jsou ti, kteří mají zase až nezdravé sebevědomí. A to nechcete! Takže buďte milá, usměvavá, nemusíte být zcela otevřená. Uvidíte, jak se kruh mužů, kterým je dobře ve vaší společnosti, rozšíří.

Všichni jsou na tom lépe než vy

Toto je možná jeden z nejpodstatnějších důvodů, které vás vrhají do bolesti, smutku, někdy až depresí. Máte pocit, že vaše okolí, tedy ženy z rodiny, kamarádky, kolegyně, dokonce i nepřítelkyně, které jsou úplně nemožné, mají kliku a žijí šťastný partnerský život. Takový pocit vás srazí na kolena a vy nemáte sílu bojovat o vlastní štěstí. Uvědomte si jedno – máloco je tak pravdivé, jako když se říká, že všude je něco. Je to tak. Možná má vaše kamarádka manžela a s ním dvě děti. Po nocích třeba ale pláče do polštáře, že muž s nimi netráví volný čas, protože stále pracuje. Snad i ta hloupá nepřítelkyně má chlapa. Ale kolikátého už? To také není štěstí. Proto si uvědomte, že být déle single není prohra. Najít souznění, to je výhra. I když vám to bude trvat déle než druhým.

Nejste moc krásná? To není podstatné

Mnohé ženy se podceňují, když si namlouvají, že nemají muže, protože nejsou dostatečně krásné. Je přece logické, že barbíny to mají snazší. Opravdu? Podívejte se třeba na známé páry. Vždyť i krásky, které byly sny svých mužů, se nejednou potýkaly s nevěrou. Ani taková manželství nevydrží. Nebudeme jmenovat, nejde nám o to, abychom tu rozebírali drby. Jen vás navnadíme, ať se podíváte na slavné krásné páry, že ani tam to není nebe na zemi. A mrkněte i kolem sebe. Nevydrží to spíš obyčejným lidem, možná bychom je neurážlivě nazvali průměrem? Takže opět, sebevědomí dejte na vyšší level!

Podstatné je si uvědomit, že vy za něco stojíte. Nemáte trvalou smůlu. Buďte společenská, tam se logicky zvýší šance potkání toho pravého. Víc se dívejte kolem sebe. Určitě zavadíte o pohled nesmělého chlapíka, který by si s vámi rád vyšel na skleničku.

Zdroj: iGlanc.cz, PairedLife, The Feminine Woman

Související články