Budete potřebovat jen tužku, papír a dvě minuty vašeho času, abyste si dokázali sami podle tohoto návodu vypočítat číslo svého křestního jména. Nebo jména někoho vám blízkého, to už záleží na vás. Toto číslo ve výsledku vypovídá o tom, kdo ve skutečnosti jste tam hluboko uvnitř a možná díky němu konečně pochopíte některé pohnutky svého jednání a chování.

Jdeme počítat

Napište na papír celé své křestní jméno. Jestli máte dvě, napište obě, však jsou vaší nedílnou součástí. Následně přiřaďte každému písmenu číslo podle přehledu níže a čísla sečtěte. Když vám vyjde dvouciferné číslo, sečtěte jeho číslice mezi sebou, abyste získali jednociferné číslo.

A, J, S = 1
B, K, T = 2
C, L, U = 3
D, M, V = 4
E, N, W = 5
F, O, X = 6
G, P, Y = 7
H, Q, Z = 8
I, R = 9

Příklad: KRISTÝNA = 2 + 9 + 9 + 1 + 2 + 7 + 5 + 1 = 36 = 3 + 6 = 9

Každé číslo má v numerologii svůj jedinečný význam a na ten se teď blíže podíváme.

1 - Vůdce

Číslo 1 spojujeme s vůdcovstvím, inovací, nezávislostí a sebedůvěrou. Je to začátek a jedinečnost. Jste prostě jednička. Není divu, že osoby s tímto číslem mají tendenci být cílevědomé, energické a odhodlané. Rádi přebíráte iniciativu, když přijde na dosahování vašich cílů.

2 - Rovnováha

Dvojka představuje rovnováhu, spolupráci, citlivost a diplomacii. Je také symbolem partnerství a vztahů obecně. Jestli je to vaše číslo, snažíte se ve všem najít harmonii, máte sklony k soucitnému jednání a nečiní vám potíže s ostatními spolupracovat. Jste vnímaví a citliví k potřebám druhých.

3 - Kreativec

Jste trojka? Pak jste nejspíš kreativní a společenský tvor. Toto číslo symbolizuje expresi, komunikaci a projev. Zároveň máte sklony k uměleckému vyjádření, jste optimista plný radosti. Ve společnosti je vás vždycky plno a jste rozený talent na to, jak manifestovat své myšlenky druhým.

4 - Organizátor

Symbolizuje pevné základy. Číslo 4 totiž reprezentuje stabilitu, praktičnost, vynikáte v organizačních schopnostech. Ale možná máte sklony k workoholismu, jelikož jste vážně pracovitý člověk, vytrvalý a důsledný. Najdete vždy efektivní řešení daného problému.

5 - Volnoběžka

Pětku numerologie spojuje s volností, dobrodružstvím a proměnlivostí. Toužíte po svobodě a různorodosti. Snadno se začnete nudit. Osoby s tímto číslem mají sklony k nezávislosti, aktivnímu životnímu stylu a jsou přirozeně zvídavé. Potřebujete objevovat neustále nové věci a prožívat nové zkušenosti.

6 - Láskoholik

Číslo 6 představuje lásku, rodinu, péči. Je pro vás přirozené pečovat o druhé, jste empatičtí a chcete od svého života určitou jistotu, vyváženost a harmonii. Kdokoliv, zejména z rodiny a blízkých, za vámi může přijít s problémem a vy ho vyslechnete.

7 - Spiritualita

Jdete do hloubky. Číslo 7 představuje duchovno, moudrost a věčné hledání pravdy. Rádi o věcech přemýšlíte a snažíte se porozumět. Pravidelná meditace je vaší životní součástí, pomáhá vám rozvíjet vnitřního ducha a spiritualitu.

8 - Úspěšný

Osm je prosperita a bohatství. Tyto věci jsou pro vás důležité, jste materialističtí a rádi dáváte na odiv svůj úspěch. Lidé s tímto číslem jsou ambiciózní, jasně směřují ke svým vysokým cílům, jejich dosažení si pečlivě naplánovali. Dobře se orientujete ve financích.

9 - Idealista

Jste idealista, dobrák, altruista a potřebujete něčemu nebo spíš v něco věřit. To je váš motor. Dokážete bezmezně milovat. Na věci se snažíte nahlížet z další perspektivy. Máte sklony k pomoci druhým, soucítíte a dokážete díky neustálému hledání vyššího smyslu přinášet pozitivní změny do života všech okolo vás.

Nejste spokojení s výsledkem? Je důležité si uvědomit, že každý jedinec je individuální a numerologie je jen jednou z mnoha cest k pochopení sebe sama, světa kolem nás. Může poskytnout hlubší sebepoznání, ale jestli se svým jménem a potažmo i číslem nesouzníte, může pro vás být řešením se přejmenovat. Nebyli byste první.

Zdroj: iGlanc.cz, Astrology Future Eye

Související články