Podle nosa poznáš kosa

Nebo taky: „Podívej se na mužova chodidla.“ Postava, velikost rukou nebo nohou a dokonce nosu vůbec nesouvisí s velikostí pánského přirození. I když je fakt škoda, že toho, na kterého máme políčeno, nemůžeme odhadnout předem. Muži mají možnost naše prsa otestovat, jen co se na nás podívají…

Velikost mužova penisu je přímo úměrná uspokojení ženy

Není to pravda. V našich zeměpisných šířkách existuje navíc jistý průměr, ze kterého vybočuje málokterý muž. Extrémně malý penis je viděn málokdy. A když už, pak existují praktiky a pomůcky, kterými je možné si „vypomoci“.  Navíc je známo, že příliš velký penis nevede k orgasmu, ale spíš k bolesti.

Když nemá erekci, netouží po mně

Potíže s erekcí má občas poměrně velké procento mužů. Může za to únava, stres, pracovní problémy a mnohé další věci. Je snadné odpozorovat, zda o vás skutečně stojí, či zda se k tomu nutí. Pokud jde o stálého partnera, pak mu snad tohle malé selhání odpustíte. Pokud se ale opakuje, pak by možná bylo na místě vyhledat sexuologa.

Pokud žena nemá orgasmus při pohlavním styku, měla by se léčit

Naprostý nesmysl. Jednak pohlavní styk už dávno není považován za jedinou sexuální aktivitu, takže je možné zkoušet jiné ”manipulace”. Za druhé, pokud žena prožívá slastné pocity a je jí dobře, nemusí být nijak nešťastná! Časem třeba přijde orgasmus při styku sám, pokud ne, a ji to netrápí, je zbytečné cokoli řešit.

Mnohočetný orgasmus patří k moderní ženě

Možná, ale jen v časopisech. Normální žena prožívá pohlavní styk po svém a klidně i bez orgasmu. K němu se žena propracovává, málokdy ho má napoprvé a někdy si na něj nějaký čas počká. Zatímco muži jsou nejvýkonnější kolem dvaceti let, žena naplno prožívá sex až mezi třiceti a čtyřiceti lety. Zajímavý nepoměr, že?

Bez bodu G nejsem dokonalá!

Bod G se stal alfou a omegou sexuálních příruček i tématem dámských dýchánků. Je pravda, že jeho stimulace umí vyvolat slast, a dokonce i navodit ženskou ejakulaci, ale pokud ho nenajdete, můžete být živí i bez něho. Navíc je docela dobře možné, že za pár let na sebe upozorní sám.

Ženská ejakulace je nečistá

Nezažívá ji příliš mnoho žen, tím pádem ji muži ne vždy znají. Pokud se s ní setkají, propadají panice. A ženy bývají vyděšené ještě víc – obávají se totiž, že jde o moč. Nejde. Ženský ejakulát je čirá tekutina, kterou mají „na svědomí“ tzv. Skeneho žlázy, které jsou obdobou mužské prostaty. Bohužel ne každému se tento projev orgasmu líbí…

Sex s kondomem nestojí za nic

Naprostý nesmysl. Dávno jsou za námi doby, kdy byly kondomy z materiálu, který neměl daleko do igelitové pláštěnky. Mnoho žen a mužů tvrdí, že s kondomem si sex neužijí. Je to opravdu jen hloupý mýtus, který přetrval z minulého století.

Lubrikant? Ani náhodou!

Je to k nevíře, ale jsou mezi námi tací, kteří se mu záměrně vyhýbají. Ženy jsou přesvědčené, že by v očích mužů mohly vypadat jako neschopné, pokud ho chtějí použít a dokonce se najdou i muži, kterým je lubrikant přímo odporný. Přitom může sex jen zpříjemnit, zabránit oděrkám a odřeninám a jde-li o anální sex, je nezbytný!

Muži nepředstírají orgasmus

Velký omyl! Výzkum sexuologů ukázal, že až dvacet procent mužů předstírá. Většinou je to z důvodu, že ochabují. Aby to partnerka nepoznala, předvedou stejné divadlo, jaké umí žena; vzdychají, vykřiknou, napnou svaly a – odvalí se. Pokud používají kondom, se kterým hbitě odběhnou, pak je ženy neprokouknou.

K sexuologovi chodí jen úchylové

Profese sexuologa má pořád trochu hanlivý přídech. Přitom je tady od toho, aby zlepšil kvalitu našeho života, pomohl nám k radosti, případně vrátil ztracené sebevědomí. Je to vlastně takový „psycholog našeho těla“, i když s duší má sex také mnoho společného. Mnozí lidé se bojí přiznat, že mají nějaké problémy v sexuální oblasti a to je škoda. Sexuolog by jim pomohl.

Zdroj: iGlanc.cz, ISUD, Times of India

Související články