Aby se žena rozhodla k tomu, že si začne s kamarádem, musí být prý hodně zoufalá. Nebo odvážná. Nebo nespoutaná. A možná bychom pro ni našli ještě další přívlastky. Ženy jsou totiž od přírody nastavené jinak než muži. Těm stačí málo, aby se rozhodli pro sex – hezká tvářička, prsa, nohy… Muži plodí a vyšší moc to zařídila tak, aby u toho nic moc neřešili. Kdežto ženy jsou nositelkami života, takže si mnohem více rozmýšlejí, s kým půjdou, s kým ne. Je to ještě složitější – žena musí být aspoň trochu zamilovaná, teprve pak je ochotná se muži podvolit. Ale i ženy mají potřebu sexu - a pohlazení. Co s tím?

Dokonalý lék

My ženy chceme být hlazené, hýčkané a obdivované. A pokud nemáme partnera, chřadneme. Pár měsíců to jde, pár let už je problém. Nejde ani tak o sex jako o to, že si pak taková žena, která je dlouho sama, může začít připadat nežádoucí, nezajímavá a dokonce méněcenná. Možná by nebylo na škodu se rozhodnout – stejně jako Mila Kunis v americké romantické komedii Kamarád taky rád – zadovádět si s kamarádem.

Zdroj: Youtube

V jejím případě to byl mladý muž v podání Justina Timberlakea, kterého právě ona, jako lovkyně hlav, přivedla do New Yorku. Stali se tak dobrými kamarády, že jednoho dne zjistili, že by si mohli vypomoci i jinak. Bez lásky… Bez zamilování. Někdo to může považovat za nemorální nebo divné, není ale náhodou mnohem horší lež a nevěra? To, do čeho jdou dva s čistým vědomím a svědomím, je v pohodě. Náruč kamaráda nebo kamarádky může být totiž dokonalým lékem na samotu, se kterou se často ti, kteří žijí sami, perou.

Jedna jediná noc v objetí muže

1. Vyjasněte si situaci
A to nejen jeden druhému, ale i sama v sobě. Je vám smutno? Je. Chcete spočinout v mužské náruči? Ano. Ale předem se ujistěte, že se nezamilujete a neuděláte si, sama sobě a dobrovolně, ze života peklo. Protože my ženy k tomu, zbláznit se do milence – i jednorázového, máme silné sklony.

2. Dejte na rady
Když už si užít, tak naplno. Ač to zní zvláštně, zkuste nenápadně propátrat milostnou historii svého kamaráda, protože pokud se jeho představy neshodují s vašimi, pak byste mohla nakonec zažít horší večer, než kdybyste zůstala doma sama.

3. Prověřujte!
Někdy si myslíme, že o svém kamarádovi víme všechno, ale… ono to tak není. Dejte si pozor, abyste se nedala dohromady s někým, kdo o vás dvou bude na potkání vykládat! Pokud se s takovými historkami netají a navíc má pověst chlapa, který nenechá žádnou sukni na pokoji, dejte od něho ruce pryč.

4. Nesmutněte
Ne aby váš společný večer dopadl tak, že budete svému kamarádovi plakat v náručí a litovat se! Na to není určitě zvědavý! Naopak se snažte dobře bavit a být dobrou společnicí. Vybírejte ale takového, který je zábavný, veselý a nekonfliktní.

5. Ničeho nelitujte
Nejhorší, co můžete pro sebe udělat, je litovat později toho, co se stalo. Bylo to jen a jen vaše rozhodnutí, nikdo vás do něho nenutil! Nevyčítejte ten „jednorázový večer“ ani sobě, ale ani svému protějšku. A nikdy se k němu už nevracejte.

...druhá, třetí noc a ještě pár dalších

1. Zapomeňte na předsudky
Že se to nedělá a že do něho nejste zamilovaná? A co má být? Je docela dobře možné, že máte zájem o nějakého muže, který vás tahá za nohu, pak je kamarád ideální terapií. Nebo máte za sebou rozchod, který bolí, ať ho iniciuje jakákoli strana, a pak potřebujete léčbu jako sůl. A jak se nejlíp zapomíná? V mužské náruči!

2. Vybírejte s rozmyslem
Vím, vím, že i on musí být svolný… Ale jistě máte kolem sebe nějaké ctitele, o kterých víte, že se jim líbíte, ale chodit na vážno byste s nimi nechtěla. Ale tak jako tak je třeba, aby muž, který s vámi bude sdílet intimní chvilky, odpovídal vašim požadavkům. Pokud vám tedy už dnes na něm něco vadí – stačí gesto – bude vám to vadit víc a víc.

3. Jděte proti svému typu
A naopak: rozhodně se nedávejte dohromady s mužem, který se vám už dlouho líbí a který vám dal stokrát najevo, že budete „jen kamarádi“. Na něho formulku „kamarád taky rád“ nezkoušejte! Je možné, že by kývl, ale výsledkem by bylo jen trápení. Vím, je to lákavé, dostat toho, koho vlastně chcete, ale vy přece hledáte pohodu – a ne pravý opak!

4. Vynechte ženaté
To by mělo být samozřejmé, ale často není… Stejně tak zadané. Nic dobrého by to nepřineslo ani jedné straně a navíc je to nefér. A je docela pochopitelné, že takových mužů má každá z nás kolem sebe nejvíc, právě proto, že má kamarádky. Takže na muže, který není singl, zapomeňte!

5. Domluvte si pravidla
Pravidlo číslo jedna: Nezamilovat se! Nepronásledovat se. Nic nevyčítat. Neplánovat. Pokud jeden z vás potká potencionálního partnera nebo lásku, skončit v klidu. Nedělat nic, co může ublížit. Vídat se, když chtějí oba, nenaléhat, pokud ten druhý nemá náladu nebo čas. A především – prožívat společně hezké chvíle.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články