Na sexu by správně neměl stát život, ale ”když bota sedí, nosíte ji”. Žádná se nechlubíme tím, jak jste se včera úžasně nudila v posteli s manželem a nemůžete se dočkat, až si to zopakujete. Sklouznout do postelového stereotypu ale dokážete tak rychle, že ani nestačíte říct orgasmus. Tohle nás na vztazích děsí. Jak jsme se od exploze supernovy dostaly k ”nemůžeš to zrychlit, ráno brzo vstávám”?

Nuda v posteli je jeden z nejčastějších důvodů, proč začneme hledat vzrušení jinde, ale jestli nemá plamen vášně vyhasnout, musíte ho přiživovat.

Překvapte ho po příchodu z práce

Vy ho znáte. Víte sama nejlíp, v čem ho rozpálíte. Vyberte si den, kdy budete z práce doma dřív než on a překvapte ho v sexy prádle, v jeho košili, v kravatě a podpatcích. Nepotřebujete žádný nový obleček nebo kostýmek, chlapi si stejně nepamatují, co jste měla na sobě včera. Moment překvapení postačí dokonale pro jeho vzrušení a vás nažhaví už ono čekání na vašeho chlapa.

Hrajte role a příběhy

Jestli se neberete moc vážně, zkuste ”roleplay”. Téma je na vás a bude pokaždé jiné. Klidně i něco, co vás rozesměje. „Jsem Helmut a přišel jsem zkontrolovat trubky.” Uznávám, tohle bylo laciné, ale divila byste se, co taková věta nadělá parády. Můžete si zrekonstruovat své seznámení a tentokrát ho okořenit o nový konec, zahrát si na číšníka a nespokojenou zákaznici… tady je jediná hranice jen vaše fantazie.

Odvaž se, zavaž se

Některé jedince může myšlenka na bondage děsit. Prosím vás, nepředstavujte si to hned, jako že skončíte sešněrovaná v kozelci. I lehké svazování může být zábavné a sexy. Když budete dostatečně odvážní a dodržíte základní pravidla, čeká vás oba vzrušující cesta. Vidina násilí a bolesti od jedné z BDSM praktik lidi zbytečně odrazuje.

„Svazování umožňuje kreativně si hrát s pohybovou i zrakovou stimulací. Tyto prvky pak vytvářejí intenzivní a nezapomenutelnou zkušenost, kterou si může každý člověk přizpůsobit svým preferencím. Vše by se však mělo zakládat na vzájemné dohodě, protože BDSM není o násilí, ale o souhlasné hře. Pokud vás tedy vzrušuje představa lehké nadvlády nad svým partnerem, ujistěte se, že i jeho to láká,” vysvětluje Michaela Hrubá z českého online sexshopu.

Existují jakási pravidla bondage, která zní, že byste svoji lásku například nikdy neměla nechat o samotě. Domluvte si bezpečné gesto nebo slovo. Vnímejte jakékoliv nepohodlí své ”oběti” a případně zakročte, a z hlediska bezpečnosti vás obou se nepouštějte do podobných praktik pod vlivem návykových látek. Když vás to zaujme, můžete pokročit na další úroveň. Dnes dokonce už i existují workshopy, kde vás techniky svazování naučí!

Láska prochází žaludkem

S plným břichem se do erotiky přemluvíte těžko, ale jako formu předehry si můžete naservírovat tzv. afrodiziakální pokrmy. Přirozeně ”sexopudné” potraviny jsou třeba celer, paprika, hořčice, chřest či kapary. A to už je solidní základ na jednohubky. Nebo si objednejte sushi, které podávejte přímo ze svého těla. Losos i zázvor vás nažhaví. Taková klasika jsou ústřice nebo čokoláda, z ovoce pak banány či avokádo, obojí mimochodem připomíná svým vzhledem mužské pohlavní orgány.

Zapijte to šampaňským s jahodami, bublinky v malém množství mají euforické účinky a když ještě přidáte jahody…

TIP: Zavažte si oči a hádejte, jaké jídlo vám partner vložil do úst. S takovou bude tohle sexuální degustační menu na michelinskou.

Společná masturbace

Podle tohoto průzkumu je společná masturbace oblíbená nebo přinejmenším lákavá pro drtivou většinu žen i mužů. Kladně se k ní staví 74 % žen a 85 % mužů. A téměř polovina z nich si tuto chvíli užije nejlépe s erotickými pomůckami. Jestli máte v posteli nudu, zkuste tohle.

Řekni mi něco sprostého

I slušně vychovaná holka může v posteli občas mluvit sprostě. Když má žena v běžném životě slovník jako dlaždič, většinu mužů tím odradíte. V posteli, to je jiná. Dejte mu najevo, že se vám to líbí a nehrajte si na slečinku. Ať se vám klidně práší od pusy.

Splňte si navzájem svou sexuální fantazii

Hodně lidí si své nejniternější sexuální fantazie nechává pro sebe, protože málokdo sní o něčem normálním, jako třeba misionář v posteli. Člověk, se kterým sdílíte lože, by ale měl znát vaše touhy, a nakonec budete třeba ještě příjemně překvapená, jak se pro věc nadchnul se vztyčenou… hlavou. Nicméně je fér, když i vy přijmete jeho fantazii s otevřenou myslí a oplatíte mu stejnou mincí.

Zkuste slow sex!

Zpomaluje všechno, i sex. A není to jen o rychlosti, s jakou ze sebe strháte šaty. Slow sex je fenomén kvůli tomu, že nám pomáhá se znovu propojit a vzpomenout si na to, čím jsme se dříve vzrušovali, nebo rovnou poznat něco nového. Ona i rychlovka může znovu zažehnout plamen, ale když máte čas, dejte si načas.

Zdroj: iGlanc.cz, Yoo, Michaela Hrubá

Související články