Je sice pravda, že v jistém okamžiku můžeme říkat leccos a používat slůvka, která bychom jindy nevypustili z pusy, ale zase na druhou stranu jsou tu celé věty i témata, na která bychom neměli nikdy v ložnici ani pomyslet, natož je vyslovit či začít rozebírat! Je to totiž jistá cesta v lepším případě k rozepři, v tom horším k rozchodu. Kdo by stál o partnera, který, místo toho, aby se soustředil na sex se svojí drahou polovičkou, neustále rýpe a pronáší hloupé otázky? Jistě tušíte, o čem by se v posteli mluvit nemělo, ale občas to ujede i vám. Pokud se tomu umíte zasmát, prima, pokud ne, pak si raději dávejte dobrý pozor na jazyk!

Ženy versus muži

Čumáčku, pejsku, zlatíčko…

Muži nesnášejí zdrobněliny, říkáte mu snad Jiříčku nebo Vojtíšku? To asi ne, tak proč čumáčku, zlatíčko, pusinko? Jak můžete někoho, od koho předpokládáte skvělý sexuální výkon, nazývat „čumáčkem“? Jsem si jista, že to jeho sexuální apetit určitě nezlepší.

Pepa byl lepší!

Neuspokojil vás? Smůla. Ale třeba se to povede příště. Vy si snad myslíte, že váš orgasmus je jenom v jeho rukou, že? Pak je ale každá rada drahá. Záleží nejen na něm, ale i na vás. A jestli si myslíte, že věta, že váš předchozí partner byl lepší milovník, něco zmůže, pak jedině hádku – a příští milování, dojde-li k němu, bude ještě horší…

Neuděláme si miminko?

Ubezpečuji vás, že na to on určitě v té chvíli nemyslí. Dnešní muži jsou natolik zhýčkaní dokonalou hormonální antikoncepcí ženy, že vůbec neřeší to, že by soulož taky mohla vést k „miminku“. Pokud nejste pár, který rodinu plánuje, pak chraň vás ruka páně něco takového vyslovit! „Ty se nechráníš?“ zareaguje on – a je po legraci.

Dnes ne, bolí mě hlava…

Pokud vůbec máte v úmyslu tuhle větu vyslovit, oznamte ji, dokud je čas, a to mezi dveřmi do koupelny se sklenicí vody a aspirinem v ruce. Když přidáte zkroušený výraz, možná vám i projde. Ale jakmile ulehnete a na vašem těle se objeví ruka šmátralka, ať už vás to ani nenapadne! Jestli se chcete vymlouvat, vymyslete si něco originálnějšího.

Pojedeme v sobotu k mamince?

Nejmíň nebezpečná je diskuse na téma návštěvy tchýně, ale rozhodně nálady nepřidá. Rozhodně není vhodné ve chvíli, kdy se máte oddávat něžným hrátkám, začít řešit rodinné záležitosti. Ať je to návštěva rodičů, koupě nových záclon nebo žákovská knížka syna. „Když ale on na mne nikdy jindy nemá čas!“ můžete namítnout – ale to je jen hloupá výmluva.

Kdy si mě už konečně vezmeš?

Aha, tak o tohle vám jde! Ne o skvělého milence, který vám přivodí pár orgasmů, ale o svatební čepec? „Ty si mě chceš okroužkovat?“ zareaguje partner a je po náladě. Najednou to vypadá, že vám nejde o pomilování s ním, ale že TO děláte jen proto, že doufáte, že si vás (konečně) vezme. A místo sexu přijde – fiasko.

Udělej mi to!

Termín „udělej mi to“ může v jisté situaci a s nevhodnou intonací asociovat váš poměr k sexu s ním – nejde o lásku, pomazlení, pomilování, ale vy se na něho díváte jako na instalatéra, který vám přišel opravit rozbité potrubí… I když – v jistý okamžik se tahle hláška hodí. Jen jde o to, vědět v který.

Muži versus ženy

Nepřibrala jsi?

Pokud dostanete tuhle otázku, máte dvě možnosti: buď se urazit a vycouvat, nebo ji přehodit v žert. Nejjednodušší je odpovědět: „A co tvoje bříško? Kulatí se, kulatí?“ Mnohem rafinovanější odpovědí je ale tato: „Každá žena by měla mít madla lásky, aspoň mě budeš mít za co chytit!“ Není to snadné vyslovit, ale když to dokážete, budete vítězem vy.

Líbí se ti můj penis ?

Každý muž – pokud nemá mezi nohama právě miniaturu a je si toho vědom – je přesvědčený, že ten jeho je rozhodně nejkrásnější. Je marné mu to brát. Je to jako s matkou a jejím dítětem, i kdyby se její robě právě nehodilo na reklamu na kaši, stejně bude nej. Je marné partnerovi říkat, že jste už viděla hezčí, symetričtější, větší… Odpověď je jediná: „Ano!“

Kolik milenců jsi měla přede mnou?

Samozřejmě je nesmysl tvrdit, že jednoho. Je to velmi nepravděpodobné. Obzvlášť v případě, že jste v posteli jako vichřice. Lépe je přiznat jich víc, ale rozhodně ať je to jednociferné číslo! A ať vás ani nenapadne ledabyle pronést tuhle hrůznou větu: „…už jsem to přestala počítat!“ Jeho odchod středem máte zaručen.

Jak dlouho jsi to nedělala?

Strašidelná otázka, na kterou neexistuje odpověď. Jedině snad lze konstatovat: „Ani mi nemluv.“ To je tak všeobecná odpověď, že z ní lze odvodit cokoli – dva dny i dva měsíce.  Protože říct: „Včera,“ jste za dě*ku, a špitnout: „Měsíc,“ jste zoufalkyně. Tady je každá rada drahá.

Joj, to jsem potřeboval!

Pokud uslyšíte po sexu tuhle oznamovací větu, pokuste se neomdlít. Záleží samozřejmě na tom, zda jste partneři – pak ji lze s úsměvem přejít, nebo náhodní milenci. V tom případě se nabízí okamžitá reakce typu: „Aha, tak ty bys šel s každou?!“ nebo „Ty mě bereš jako dě*ku?!“, ale spolkněte ji. Raději odpovězte s úsměvem: „Já taky!“

Jaký jsem byl?

Co tak asi odpovědět – jediná možnost je: „Skvělý.“ A dát pozor na intonaci! Protože pokud to nestálo za nic a vy to zahučíte otráveným hlasem, nijak si nepomůžete. Pokud chcete tohoto muže potkat ještě někdy, pak zařvěte jak na lesy: „Skvělý!“ Je-li to váš životní partner, dodejte: „…jako vždycky, miláčku.“

Už budeš?

Nejstrašnější hláška ze všech, která působí jako dokonale „antikoncepční“. Jestli byl do té doby sex příjemný a někam směřoval, po téhle otázce od muže směrem k ženě je po všem. A ta, které je položena, skoro určitě „nebude“ – právě proto, že se to od ní očekává. 

Zdroj: www.iGlanc.cz

Související články