Každé číslo má svou osobitou sílu a vibraci, která působí na náš život. Číselnou vědu využívali už pradávní mudrci dávno před Kristem. Najděte si své číslo narození a odhalte, co se za ním a ve vás skrývá.

Narozeni 1.

Jste samostatně myslící člověk s velmi inovativními způsoby vytváření příležitostí. Nikdy se nebojíte jako první vrhnout do něčeho nového. Vaše odhodlání a vytrvalost jsou tak silné, že vám pomohou překonat těžká období a vždy dosáhnout úspěchu.

Narozeni 2.

Váš talent spočívá ve schopnosti vždy naleznout řešení. Díky intuitivní a nezaujaté povaze dokážete vidět všechny stránky jakékoli situace a poradit ostatním, jak dosáhnout co nejpřínosnějšího a nejspravedlivějšího výsledku.

Narozeni 3.

Velmi dobře se vyjadřujete a umíte skrze slova sdělit své myšlenky. Jste tvůrčí a optimistické povahy a díky charisma inspirujete ostatní, aby se k vám připojili a věřili ve vaše nápady.

Narozeni 4.

Se čtyřkou vnášíte do každé situace stabilitu, racionalitu a řád. Dokážete být oporou a díky své pracovitosti a vytrvalosti jste i spolehlivý přítel, kolega, rodič nebo partner.

Narozeni 5.

Silná stránka? Jste flexibilní. Když před vás život hodí překážku, snadno se přizpůsobíte novým okolnostem a v nečekané změně najdete vzrušení. Tato schopnost vám dává sílu chopit se krátkých příležitostí, které si jiní nechají protéct mezi prsty.

Narozeni 6.

Jste zkrátka srdcař. Máte velký talent pomáhat druhým, uzdravovat je a jste rozený vychovatel. Představujete sebeobětování a ty, které milujete, dokážete až zuřivě chránit.

Narozeni 7.

Máte velmi vytříbenou mysl a hlubokou touhu odhalovat tajemství života. Vaše schopnost získávat rozsáhlé znalosti v informační i duchovní rovině vám dává větší informovanost než většině ostatních.

Narozeni 8.

Osmička je úspěch. Vašemu talentu pro stanovování a dosahování cílů se nevyrovná nikdo a nic. Jste soběstační, schopní a disponujete velkou silou k dosažení svých snů. Jste velmi ambiciózní.

Narozeni 9.

Soucítíte s druhými a díky tomu jste světlem. Snadno se oddáte pro vyšší dobro a máte silný talent za druhé promlouvat. Vaše duše je spokojená, když dáváte a sloužíte.

Narozeni 10.

Máte skvělé vůdčí schopnosti a bystrou mysl. Díky tomu vymýšlíte geniální nápady, naplánujete vše do detailu a ještě dovedete ostatní k cíli. Bravo!

Narozeni 11.

Jste všímaví ke svému okolí a vždy máte povědomí o tom, co se děje kolem vás. Silná intuice je vaším darem a pomůže vám pochopit nevyřčené pocity, myšlenky a obavy druhých. Tento vhled vám umožňuje být skvělým průvodcem a podporovatelem.

Narozeni 12.

Hnací silou vašeho života je kreativita. Máte bohatou představivost a dokážete své pocity a postřehy vyjádřit jedinečným způsobem, z něhož mohou těžit i ostatní.

Narozeni 13.

Třináctka neznamená jen smůlu. Znamená to, že jste svědomitý pracant s talentem přicházet s tvůrčími nápady a přetvářet je v něco reálného. Optimistický, ale praktický pohled na věc vás udržuje v odhodlání a na správné cestě, protože neustále pracujete na dosažení svých cílů.

Narozeni 14.

Jste experimentátor, vždy otevřený a ochotný vyzkoušet něco nového, ale zároveň jste dost inteligentní na to se zastavit a promyslet, než se do něčeho vrhnete po hlavě. Tento pragmatický přístup pomáhá zajistit, aby váš čas, pozornost a úsilí směřovaly ke smysluplným zážitkům.

Narozeni 15.

Vaše láska k druhým je silná a vy jste schopni šířit svůj dar široko daleko. Povahu máte zvídavou a společenskou, což vás neustále přivádí do kontaktu s různými lidmi, kteří z vašich upřímných a moudrých slov mají prospěch.

Narozeni 16.

Šestnáctka je obdařená zvídavou myslí, která umožňuje odhalovat důležité pravdy. Máte zvláštní schopnost číst v pocitech a motivech druhých lidí a podělit se s nimi o své vědění.

Narozeni 17.

Kvalita práce, kterou odvedete, přestože jste na to sami, je až neuvěřitelná. Jste stejně nezávislí jako ctižádostiví a každý krok na cestě dokážete vykonat efektivně, soustředěně a zručně.

Narozeni 18.

Chcete ze světa vytvořit lepší místo, než jakým je. To vše s otevřenou myslí i srdcem. Nejvíc vás naplňuje, když můžete pomáhat druhým.

Narozeni 19.

Zakládáte si na nezávislosti a soběstačnosti. Díky tomu jste v životě mimořádně schopní a v práci se nebojíte podstoupit velké riziko, abyste dosáhli toho, po čem toužíte.

Narozeni 20.

Budujete harmonické vztahy všeho druhu. K tomu vám pomáhá citlivá povaha a intuice. Jednoduše vycítíte, co druzí potřebují. V tom oplýváte skoro až na nadpřirozené úrovni.

Narozeni 21.

Velkou hodnotu nacházíte ve spojení s lidmi a společnost vám svědčí. Přirozený šarm v kombinaci s tvůrčím stylem myšlení a komunikace z vás činí vzrušující a inspirující osobnost pro všechny ve vaší blízkosti.

Narozeni 22.

Dvě dvojky dávají sílu vytvářet velké věci. Jste odhodlaní a pracovití a vaše schopnost spolupracovat s ostatními z vás dělá efektivního člena týmu nebo vedoucího.

Narozeni 23.

Máte opravdovou chuť do života a toužíte zažít všechno možné. Ke vztahům a životním situacím přistupujete s lehkostí a pro ostatní jste zdrojem optimismu a inspirace.

Narozen 24.

Máte srdce na pravém místě a umíte udržovat vyrovnané a stabilní vztahy. Svým blízkým jste věrní a dokážete o ně pečovat, ochraňovat je i živit zároveň.

Narozeni 25.

Oplýváte schopností přijímat a zpracovávat informace na vědomé i podvědomé úrovni. Vaše zvědavost je nekonečná a vaše touha ponořit se do nejrůznějších témat vám přináší obrovské povědomí o světě.

Narozeni 26.

Toužíte uspět a úspěch cítíte tehdy, když vaše činy nebo práce pomáhají ostatním. Vaše intuitivní vnímání toho, co lidé chtějí, vám umožňuje přicházet s inovativními řešeními, která uspokojí jejich potřeby.

Narozeni 27.

Vaše mysl je otevřená dokořán. Vůči ostatním jste tolerantní a soucitní, respektujete jejich styl života. Dokážete přijímat obrovské množství poznatků a informací a využívat je pro vyšší dobro.

Narozeni 28.

Ve snaze dosáhnout velkých věcí si uvědomujete hodnotu týmové práce. Jste schopným a soucitným vůdcem, který dokáže stmelit lidi a vést všechny k úspěchu.

Narozeni 29.

Vy jste jako lepidlo, stmelujete a spojujete všechno a všechny dohromady. Dokážete vidět dovnitř a díky tomu poznáte, jak spolu věci souvisí.

Narozeni 30.

Jste originální, inovativní myslitel a vynikající komunikátor. Máte talent kreativně předávat své myšlenky a dokážete ostatní nakazit optimismem.

Narozeni 31.

Váš přístup k životu je účinnou kombinací praktičnosti i představivosti. Vaše mysl hýří tvůrčími nápady a organizační schopnosti jsou na takové úrovni, že ty nápady dokážete i zhmotnit.

Zdroj: iGlanc.cz, Style Caster

Související články