1. Kriticky se zhodnotíme jen proto, aby nás ostatní pochválili

Než svoji fotku dáme všanc sociálním sítím, podléhá tomu velmi kritický výběr z mnoha póz a výrazů, než usoudíme, že nám to sluší a může to tedy ven. Jenže my nechceme jen lajky, chceme, aby nás o tom ostatní ubezpečili i komplimenty. Ty z druhých jednoduše dostaneme tím, že se v popisku trošku zkritizujeme. Ojé, jak nás hřeje u srdíčka, když si potom čteme: Vypadáš jako modelka. Nebo: Ale prosím tebe, máš krásnou postavu.

2. Trháme si knírek

Tento problém většina brunetek moc dobře zná. Celý svět ví, že si pravidelně trháme obočí, chodíme na brazilské depilace anebo si holíme nohy. Ovšem přiznat, že nám rostou tmavé chloupky nad horním rtem nebo na bradě, nikdy! Hlavně ať se to nedozví partner.

3. Fantazírujeme o svatbě s mužem, kterého sotva známe

Sice se čím dál častěji tváříme jako nezávislé a emancipované, ale v hloubi duše jsme pořád ty malé holky, které sní o dokonalém protějšku. Z toho jsme nevyrostly ani po třicítce. Proto se stává, že jakmile se v naší blízkosti objeví někdo byť jen trochu zajímavý (a nevylučuje se to s tím, že je to v reálu klidně naprostý pitomec), už si tajně představujeme, jak by se v našem společném luxusním domě vyjímaly ručníky s jeho monogramem, zatímco si přeříkáváme své jméno s jeho příjmením.

4. Prohlížíme se nahé v zrcadle

A přesně v takovou chvíli zkoumáme, jak moc jsou vidět naše strie, že v téhle pozici máme větší celulitidu, že by větší prsa nebyla na škodu. Nicméně naše nahá chvilka před zrcadlem není vždy jen o sebekritice. Když se nikdo nedívá, umíme se i pochválit. Nakrucujeme se, špulíme na sebe rty… takže jestli si říkáte, co v té koupelně občas tak šíleně dlouho děláme, je to právě tohle!

5. Šmírujeme svoje ex

Ať už nám zlomil srdce on, nebo jsme ho zlomily my jemu, tohle je činnost, která nás prostě baví. Jsme zkrátka od přírody šíleně zvědavé, takže jsou jeho nová storíčka obvykle ta první, která si ve chvilce volna rozklikneme. Jakmile si za nás najde náhradu, potřebujeme tak maximálně pět minut na to, abychom zjistily, čím se živí, kde bydlí, jaká určitě a rozhodně je a jakou má velikost kalhot.

6. Lidské nechutnosti a přirozenosti

Když si pořizujete chlapa, automaticky se počítá s tím, že krká, prdí, chodí na velkou, sní to, co mu zrovna spadlo na zem, protože to nikdo neviděl nebo že před spaním vynechá sprchu, páč se mu chce už hrozně moc jít do postele. Tyhle věci děláme úplně všichni. V případě žen se ale tváříme, jako by neexistovaly.

7. Simulovaný orgasmus

Ukažte mi ženu, která nikdy nepředstírala orgasmus. Důvody mohou být různé. Třeba že už jsme unavené a chceme to mít rychle za sebou. Nebo proto, že se ten milej chlap vážně moc snaží, ale nemá teď smysl mu vysvětlovat, že takhle se mu to nikdy nepovede. A občas předstíráme, ani vlastně samy nevíme proč. Zkrátka my víme, že to děláme. Muži vědí, že to děláme. Ale všichni mlčí.

8. Toaleťák jako nouzový tampon

Ne vždy se naše dny dostaví přesně podle očekávání. A i kdyby, ne vždy u sebe zrovna máme tampon nebo vložku. Nedá se svítit, nouzová situace si žádá nouzové řešení v podobě několikrát přeloženého toaletního papíru, kterým si dočasně vypomůžeme.

9. Mačkání pupínků

Zvířata to dělají běžně, že si z kožichu vybírají blechy a podobné nechutnosti. Tahle věc nám po nich asi zůstala v DNA, protože když jsme si s partnerem hodně blízké, často se při sledování filmu bavíme tím, že si navzájem mačkáme pupínky na zádech. A ještě to náležitě okomentujeme. Ale opovažte se to někomu říct!

10. Předstíráme, že jsme slavné

Být alespoň na jeden den slavná celebrita je snem nejedné z nás. Je sice maličkatá pravděpodobnost, že se poštěstí, ale kdyby náhodou, pravidelně se na tyhle chvíle o samotě připravujete. Díky tomu máte nacvičenou řeč na předávání Oscarů za nejlepší herecký výkon i pěvecké vystoupení na festival Coachella, kde musíte akutně zaskočit za Beyoncé.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články