Na první pohled byste řekli, že Vlastina zrovna vyskočila z titulní strany dámského časopisu. Má jemné rysy, drobnou postavu a umí se hezky oblékat. Jenže málokdo v těch blankytně modrých očích vidí letité utrpení, ze kterého dlouhou dobu nebylo úniku.

"Nejdřív to začalo anorexií, kdy jsem hodně rychle zhubla. Bylo to v období maturit, na kterou jsem se učila. Byla jsem týden zavřená v pokojíčku a u toho jsem dělala břišáky," přiznala Vlastina o začátku svého trápení.

Zdroj: Youtube

Začalo se jí líbit, jak vypadá, že každý obdivuje, kolik ztratila na váze. Hladovět už ale tolik nevydržela, zvlášť při brigádě v luxusní restauraci, kde jídlo ochutnávala. Takže se to přehouplo do druhého extrému, do bulimie.

"Měla jsem strach a výčitky, že přiberu, že budu ošklivá a nebude mě mít nikdo rád. Že nebudu už zajímavá. Toho jsem se hrozně bála. Chtěla jsem to jídlo, ale zároveň jsem nechtěla přibrat," dodala Vlastina.

Bohužel se dostala do kruhu přejídání se, zvracení a nesnesitelných výčitek, což ji dostalo až na samé dno. Zkoušela se z toho dostat, ale "hlava" byla silnější a nedokázala vidět to světlo na konci tunelu.

Co herečku nakonec přimělo, aby se odrazila ode dna a začala na sobě pracovat? Poslechněte si podcast (ne!)ZÁVISLÁ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články